Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok megbékélni a gondola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbékélni a gondolattal, hogy nem vagyok jó pasi, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megteszek mindent, ami tőlem telik, sportolok, mindig meg van csinálva a frizurám, igényesen öltözöm, de sajnos nem helyes az arcom, emiatt nem lehetek igazán jó pasi. És ha tükörbe nézek, egyszerűen tehetetlen dühöt érzek, hogy ilyen lapokat osztott nekem a genetika, hogy hiába csinálok akármit, maximum erős közepes lehetek, és sosem leszek olyan, amilyenre a nők igazán, ösztönből vágynak.
2014. júl. 21. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha a fogaid is rendben vannak,leírás alapján jópasi lehetsz :)
2014. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
próbáld elfogadni magad :-)
2014. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A fogaim rendben vannak, de olyan férfiatlan, kerek kölyökképem van, nincs benne semmi erély, határozottság, olyan mint egy kisfiúé.
2014. júl. 21. 11:42
 4/19 anonim ***** válasza:
Sokaknak a kisfiús arc jön be, szóval csak legyen egy kis önbizalmad. :)
2014. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hát hadd lássunk képet akkor!
2014. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom nekem is. a Nők sosem Férfiként,csakis barátként tekintettek rám mindig.Ez van,ebbe kell beletörődnünk tesó :(
2014. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is mutathatnál képet.
2014. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem mutatok képet, nem szeretem nyilvánossá tenni a dolgaimat ilyen helyen.
2014. júl. 21. 12:02
 9/19 A kérdező kommentje:
Amúgy aki írta, hogy sokaknak a kisfiús arc jön be, az szerintem nem olyanra gondolt, amilyen az enyém. Gondolom neked egy ilyen Justin Bieber szerű fej ugrott be, de az enyém nem olyan, hanem ilyen kerek, jellegtelen arc.
2014. júl. 21. 12:03
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fogd fel, hogy a férfinak nem első sorban a genetikai szépsége számít úgy, mint a nőnek.


Milyen vagy a csajozásban? Tudod hogyan kell vágyat kelteni a nőkben? Tudod és alkalmazod azt a stílust, viselkedést, testbeszédet, ami legjobban érdeklődést kelt a nőkben? Tudod miket kell mondani a nőknek, hogy nedvesedjen a bugyijuk?


Lehetnél jobb kinézetű is, ha a fentiek hiányoznak belőled, akkor egy plasztikai műtét után sem lennél jobb a nőknél, mert belülről hiányozna az benned, ami vágyat kelt a nőkben. Első sorban ennek a pótlására kell törekedned.

2014. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!