Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden fiú ilyen? És ő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú ilyen? És ő miért csinálta ezt? Alakulóban volt a kapcsolat és kiderül a végén h bnője van. Annyira rosszul esett, annyira fáj nekem. :' (

Figyelt kérdés
Van egy srác,hívjuk Balázsnak, tinirandiról ismerem őt. Küldtem neki ott csókot, visszaírt h deédes vagyok, és hogy hálálja meg? elkértem az msn-ét, msn-eztünk sokat, nagyon jóban lettünk, már nagyon 'alakulóban' volt az egész,aranyos volt nagyon,mindig írt vmi aranyosat,pl. panaszkodtam h nem sok ruhám van, ezért holnap megyünk ruhát venni, ő: dehogyis, biztos tele van a szekrényed jobbnáljobbrucikkal csak azért hogy nekem megmutasd xD , meg mondtam hogy nem nagyon tudok főzni, és ő mondta h majd csinál nekem finomakat ^^, mondtam neki hogy jó lenne talizni szilveszterkor, de beteg lett(tényleg,mert fent volt éjszaka msn-en),és mondtam h akkor én megyek a bnőmmel bulizni, és ő csalódottan írta, h akkor pasizni fogok :(, másnap érdeklődött h mi volt, mondtam hogy spanyol pasik odajöttek hozzánk,vicces volt,meg gáz :D, és ő csalódottan írta h ahelyett h ő jött volna oda hozzánk.. Mondta már h iwiwen látta a képeimet, és jóképek ^^, meg dearanyos vagyok, én is mondtam rá h ő is nagyon aranyos, erre ő: akkor én 1-el aranyosabb vagyok, ha ő nagyon aranyos, akkor én még aranyosabb. Nagyon aranyos volt tényleg. Érdeklődött az exeim felől. És utána én is, mondta h biztos jól vannak, most nincs senkije, amúgy is hosszú kapcsolatai voltak. És msn-en ki volt írva h 'Balázs és XY(egy csaj neve) aknakeresőt játszottak, amit Balázs nyert meg. Rákérdeztem a csajra, mondta h ő csak nagyonjó barátja, 16 éve ismerik egymást, régi szomszéd, ovi+sulitárs. De sose volt köztük semmi. Megnyugodtam. Webcamoztunk 2x, de a taliról egyszerűen nem beszéltünk, mondta h telót vesz+megy bulizni majd, és még nem tudja,de majd beszélünk még róla. Felvettem msn-re ezt a csajt, h megkérdezzem online ismerős vagyok-e Balázsnak, és a csaj kérdezett pár dolgot, meséltem kb 2-t, és mondja a csaj hogy Balázsnak bnője van.Kérdem ki? ő: 'én'. de annyira rosszul esett nekem... majdnem elsírtam magam, hogy lehet valaki ilyen tahó? és a csaj kérte a naplózott beszélgetést, nem küldtem el, 2 nap múlva a fiú törölt az iwiwen az ismerősei közül, és h ne küldjem el neki a naplózottat, mindig hálás lesz, stb, tudja hogy nagyon patkány volt, nem tudja miért ír nekem, valószínűleg el se olvasom,és ha elküldöm a naplózottat, megérdemli, hogy mindent elveszítsen. Másnap a csaj megint rámírt, hogy küldjem el neki, mivel többen is mondták, hogy el kell küldenem, így megtettem. másnap a csaj rámírt, kérdezett még párat, és mondta h lehet szakítanak. Mit gondoltok erről az egészről? Hogy lehet ilyen bunkó ez a fiú, és meddig hagyta volna a dolgokat, ha nem bukik le? De annyira rosszul esett, annyira fáj... :'( :(
2010. jan. 9. 14:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

hülyeséget csináltál azzal, hogy elküldted a beszélgetést, most lehet tönkretetted egy olyan valakiknek a kapcsolatát akiket még csak nem is ismersz, mert az hogy beszélgetsz vele msnen az semmi

szarul érzed magad, mert elképzelted a srácot olyannak, amilyennek te szeretnéd, de kiderült, hogy nem az

amúgy nem minden fiú ilyen, vannak nagyon rendesek is, csak ne így ismerkedj, 16 évesen társkeresőzni..ott van a legtöbb elmebeteg/szexmániás stb..

amúgy mi lett azóta? mert látom nem most írtad a kérdést

2010. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Szia! azóta semmi, vagyis túltettem magam ezen, csak véleményre voltam kiváncsi.. tényleg nem küldtem volna el, ha a csaj nem kéri sokadszor is a naplózottat, és az ismerőseim buzdítottak erre.. mert a srác tényleg nagyon tahó volt, szinte minden mondatában benne volt h 'majd ha talizunk...' meg 'majd velem is' stb.. igen, rájöttem h nem a neten kéne ismerkedni, azóta nem is keresek mióta ez megtörtént..
2010. febr. 25. 15:38
 23/28 A kérdező kommentje:
a tapasztalatomból tanulhatna mindenki, hogy ne legyen szerelmes, főleg ha még nem is találkoztak, mert lehet hogy az imádnivaló, kedves fiú mögött egy tahó van, aki csak unatkozik.. egy ismerősöm felvette őt a tudtom nélkül, és megkérdezte miért tette ett? 'uatkozott' ennyi volt a válasz.. ez számomra is nagy tanulság volt ez az egész történet..
2010. febr. 25. 15:40
 24/28 anonim ***** válasza:
21:50vagyok még mindig dugnálak :(
2010. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
és mégis miért? :) amúgy ez beteges, ugye tudod? :D
2010. febr. 26. 17:19
 26/28 anonim ***** válasza:
jaj nee gyerekek haggyuk már ezt az msn-szerelem dolgokat... soha nem találkoztatok, milyen kapcsolat volt alakulóban? semmien... egy msn es barátság maximum. nekem is van olyan szinte barátom akivel sose találkoztam de nagyon jol eltudunk beszélgetni msn n. térj vissza a való életbe sokkal többet ér személyesen ismerkedni. hogy mit gondolok erről az egészről: naiv tini vagy, és ha nem akarod hogy becsapjanak ne higgy az internetnek. persze lehet netes ismeretségből találka, adott esetben kapcsolat is, de amig nem láttad soha élőben, addig SEMMI érzelem... akkor se ha ugyérzed hogy namost ő aztán tényleg
2010. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
21:50 vagyok. kicsit beteg vagyok:( mindig hülyének néznek brühühühü:(:DDD:DDDD
2010. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
21:50 böknélek.
2010. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!