Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden fiú ilyen? És ő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú ilyen? És ő miért csinálta ezt? Alakulóban volt a kapcsolat és kiderül a végén h bnője van. Annyira rosszul esett, annyira fáj nekem. :' (

Figyelt kérdés
Van egy srác,hívjuk Balázsnak, tinirandiról ismerem őt. Küldtem neki ott csókot, visszaírt h deédes vagyok, és hogy hálálja meg? elkértem az msn-ét, msn-eztünk sokat, nagyon jóban lettünk, már nagyon 'alakulóban' volt az egész,aranyos volt nagyon,mindig írt vmi aranyosat,pl. panaszkodtam h nem sok ruhám van, ezért holnap megyünk ruhát venni, ő: dehogyis, biztos tele van a szekrényed jobbnáljobbrucikkal csak azért hogy nekem megmutasd xD , meg mondtam hogy nem nagyon tudok főzni, és ő mondta h majd csinál nekem finomakat ^^, mondtam neki hogy jó lenne talizni szilveszterkor, de beteg lett(tényleg,mert fent volt éjszaka msn-en),és mondtam h akkor én megyek a bnőmmel bulizni, és ő csalódottan írta, h akkor pasizni fogok :(, másnap érdeklődött h mi volt, mondtam hogy spanyol pasik odajöttek hozzánk,vicces volt,meg gáz :D, és ő csalódottan írta h ahelyett h ő jött volna oda hozzánk.. Mondta már h iwiwen látta a képeimet, és jóképek ^^, meg dearanyos vagyok, én is mondtam rá h ő is nagyon aranyos, erre ő: akkor én 1-el aranyosabb vagyok, ha ő nagyon aranyos, akkor én még aranyosabb. Nagyon aranyos volt tényleg. Érdeklődött az exeim felől. És utána én is, mondta h biztos jól vannak, most nincs senkije, amúgy is hosszú kapcsolatai voltak. És msn-en ki volt írva h 'Balázs és XY(egy csaj neve) aknakeresőt játszottak, amit Balázs nyert meg. Rákérdeztem a csajra, mondta h ő csak nagyonjó barátja, 16 éve ismerik egymást, régi szomszéd, ovi+sulitárs. De sose volt köztük semmi. Megnyugodtam. Webcamoztunk 2x, de a taliról egyszerűen nem beszéltünk, mondta h telót vesz+megy bulizni majd, és még nem tudja,de majd beszélünk még róla. Felvettem msn-re ezt a csajt, h megkérdezzem online ismerős vagyok-e Balázsnak, és a csaj kérdezett pár dolgot, meséltem kb 2-t, és mondja a csaj hogy Balázsnak bnője van.Kérdem ki? ő: 'én'. de annyira rosszul esett nekem... majdnem elsírtam magam, hogy lehet valaki ilyen tahó? és a csaj kérte a naplózott beszélgetést, nem küldtem el, 2 nap múlva a fiú törölt az iwiwen az ismerősei közül, és h ne küldjem el neki a naplózottat, mindig hálás lesz, stb, tudja hogy nagyon patkány volt, nem tudja miért ír nekem, valószínűleg el se olvasom,és ha elküldöm a naplózottat, megérdemli, hogy mindent elveszítsen. Másnap a csaj megint rámírt, hogy küldjem el neki, mivel többen is mondták, hogy el kell küldenem, így megtettem. másnap a csaj rámírt, kérdezett még párat, és mondta h lehet szakítanak. Mit gondoltok erről az egészről? Hogy lehet ilyen bunkó ez a fiú, és meddig hagyta volna a dolgokat, ha nem bukik le? De annyira rosszul esett, annyira fáj... :'( :(
2010. jan. 9. 14:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Hiába az idiotizmus fertőzi a világot...
2010. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Való igaz, hogy a magánéletre nem jó megoldás az msn... Nézd, éppen az hiányzik a kommunikáció ilyen formájából, ami egy kapcsolatnál nagyon is fontos: a metakommunikáció, a másik testbeszéde.

Gondolj csak bele: begépelsz valamit, ő reagál rá, visszaír, és így tovább. Ez nem lehet egy kapcsolat alapja, és bizony sokat esnek ebbe a hibába, hogy msn-en keresztül próbálnak megítélni valakit. Sokszor még a több éves személyes kapcsolat során sem lehet leírni egy embert, nemhogy így "virtuálisan".

Jó, a webcam már egy picit közelít a normális érintkezés felé, de még az is csak egy adathalmaz, ami drótokon keresztül érkezik a gépedre.

Véleményem szerint ha nem csak msn-en érintkeztetek volna, akkor vagy hamarabb kiderül, hogy mi is a helyzet, vagy akár komolyabbra is fordulhatott volna a kapcsolatotok.

Ismerek valakit aki hasonló helyzetben volt: gyakorlatilag egy éve "járt" egy lánnyal, holott személyesen mindössze 10, azaz tíz percet találkoztak. Utána "szakítás" lett a vége, és totál összetört mindkettő, mintha egy teljes értékű kapcsolat lett volna...

Tehát az msn-nek vannak előnyei is, de az egymástól való elszemélytelenedés elég nagy hátrányának számít sajnos...

Természetesen elég csúnya dolog volt a sráctól, hogy húzott téged, ezt aláírom.

De te is próbáld meg személyesebb vizekre evezni ezeket a kapcsolatokat, biztos vagyok benne, hogy sikered lesz. ;)



Hosszú lett, de én már csak ilyen vagyok... ^^ :D

2010. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy min mentél keresztül. Valami hasonló történt velem még évekkel ezelőtt. Ő volt az idősebb (17) és én meg 15 voltam. Unatkoztam és magányos voltam, kicsit elhagyatott, regisztráltam egy netes társkeresőben. Igazából ennél nagyobb baklövést nem csinálhattam volna.

Jöttek is a levelek szépen sorban, míg egy egészen jóképű srác írt nekem és elkezdtük msnezni. Nagyon jó volt pár hétig, vicces volt, megértettük egymást stb. Aztán elkezdett célozgatni arra, hogy találkozhatnánk, tetszem neki, megadhatnám neki a számomat. SMS-eztünk is, beszélgettünk telefonon. Naiv voltam azt mondta nekem, hogy szeret és én is ezt mondtam neki. Teljesen a fellegekben jártam.

Aztán felvetette, hogy összejöhetnénk (konkrétan a szex miatt, de erre nagyon burkoltan utalt). Én meg nem akartam találkozni vele csak ezért, ez nálam nem így működik. Udvariasan nemet mondtam neki. Itt kezdett gyanús lenni az egész. Utána teljesen megváltozott hetekig nem volt msnen, nem válaszolt az smseimre. Én meg úgy döntöttem írok egy emailt neki, lezárom ezt és próbálom elfelejteni. Aztán, amikor megint feljött egy alkalommal és beadott nekem egy mesét arról, hogy beteg volt és kórházban volt, csak az tartotta életben, hogy rám gondolt. Megsajnáltam, de nem kellett volna. Képeket kért rólam megmondta, hogy szeret és ha akarom ő vár rám. Szóval lenyomott nekem egy komplett műsort. Aztán persze én is "találkoztam" a barátnőjével és minden leesett. Az iwiw lebuktatta, pont akkortájt kaptam oda meghívót és ő volt az első, akit megkerestem. Akkor egy egész szép gyűlölködő üzenetet hagytam neki. Egy évet pazaroltam erre a baromra. Hülye voltam kiadtam neki magam, az érzéseimet, erre ő csupán játszott velem.

Két hónappal később jelölt ismerősnek és írt nekem egy bocsánatkérő üzenetet. Zárásként azzal, hogy reméli én is megtalálom azt a pár, akivel boldog közös jövőt tervezhetek. Nem válaszoltam neki és nem jelöltem vissza. De legalább teljesült, amit kívánt, mert 2 évre rá megismertem a barátomat, akivel most is együtt vagyok.


Igazából nekem azért volt ez az időszak rossz, mert rájöttem, hogy hatalmas nagy hülye vagyok. Azt hittem alakul egy kapcsolat, de nyilván való csak egy múló flört voltam valakinek, aki szintén unatkozott, mint akkor én. A netes társkeresőkben nem kellett volna megbíznom. Ebben a srácban sem, mert valóban, ahogy előttem mondta valaki, a gesztusait nem látom ilyenkor és úgy hazudhat, mint a vízfolyás. Én azt javaslom neked, hogy inkább élőben ismerkedj, suliban, buliban vagy akármi más helyen. MSN akkor jó, ha nem tudtok találkozni, de szerettek hosszasan egymással beszélni. Jó persze van, aki neten keresztül ismeri meg a párját, de ez nem mindig jön össze. Pláne a te korodban. Ne ez az élmény legyen az, ami most totál padlóra tesz, mert nem ér ennyit egy srác sem. Próbálj nyitottabb lenni, sokat mosolyogni és pozitív lenni. Így sokkal többen fel fognak rád figyelni. Ne aggódj amiatt sem, ha nincs még párod, mert meg fogod találni azt, aki neked kell, csak várni kell rá.

2010. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem minden srác ilyen (én pl nem), semmit sem szabad általánosítani, van kivétel minden alól. lehet hogy pont rosszfelé nézelődsz. szerintem nézz körül a kevésbé macsós kinézetű fiúk körül. lehet többet tudnának adni:)
2010. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%
én el se olvastam a kérdést... de azért dugnálak.
2010. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
21:5ö ott a pont xD
2010. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
21:50 itt a pont.Kovács János leülhet!
2010. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
21:50! állat vagy!!! respect! :D:D
2010. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
21:50 vagyok! most mmiért ne??:D
2010. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
de elvagytok itt :D
2010. febr. 8. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!