Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden fiú ilyen? És ő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú ilyen? És ő miért csinálta ezt? Alakulóban volt a kapcsolat és kiderül a végén h bnője van. Annyira rosszul esett, annyira fáj nekem. :' (

Figyelt kérdés
Van egy srác,hívjuk Balázsnak, tinirandiról ismerem őt. Küldtem neki ott csókot, visszaírt h deédes vagyok, és hogy hálálja meg? elkértem az msn-ét, msn-eztünk sokat, nagyon jóban lettünk, már nagyon 'alakulóban' volt az egész,aranyos volt nagyon,mindig írt vmi aranyosat,pl. panaszkodtam h nem sok ruhám van, ezért holnap megyünk ruhát venni, ő: dehogyis, biztos tele van a szekrényed jobbnáljobbrucikkal csak azért hogy nekem megmutasd xD , meg mondtam hogy nem nagyon tudok főzni, és ő mondta h majd csinál nekem finomakat ^^, mondtam neki hogy jó lenne talizni szilveszterkor, de beteg lett(tényleg,mert fent volt éjszaka msn-en),és mondtam h akkor én megyek a bnőmmel bulizni, és ő csalódottan írta, h akkor pasizni fogok :(, másnap érdeklődött h mi volt, mondtam hogy spanyol pasik odajöttek hozzánk,vicces volt,meg gáz :D, és ő csalódottan írta h ahelyett h ő jött volna oda hozzánk.. Mondta már h iwiwen látta a képeimet, és jóképek ^^, meg dearanyos vagyok, én is mondtam rá h ő is nagyon aranyos, erre ő: akkor én 1-el aranyosabb vagyok, ha ő nagyon aranyos, akkor én még aranyosabb. Nagyon aranyos volt tényleg. Érdeklődött az exeim felől. És utána én is, mondta h biztos jól vannak, most nincs senkije, amúgy is hosszú kapcsolatai voltak. És msn-en ki volt írva h 'Balázs és XY(egy csaj neve) aknakeresőt játszottak, amit Balázs nyert meg. Rákérdeztem a csajra, mondta h ő csak nagyonjó barátja, 16 éve ismerik egymást, régi szomszéd, ovi+sulitárs. De sose volt köztük semmi. Megnyugodtam. Webcamoztunk 2x, de a taliról egyszerűen nem beszéltünk, mondta h telót vesz+megy bulizni majd, és még nem tudja,de majd beszélünk még róla. Felvettem msn-re ezt a csajt, h megkérdezzem online ismerős vagyok-e Balázsnak, és a csaj kérdezett pár dolgot, meséltem kb 2-t, és mondja a csaj hogy Balázsnak bnője van.Kérdem ki? ő: 'én'. de annyira rosszul esett nekem... majdnem elsírtam magam, hogy lehet valaki ilyen tahó? és a csaj kérte a naplózott beszélgetést, nem küldtem el, 2 nap múlva a fiú törölt az iwiwen az ismerősei közül, és h ne küldjem el neki a naplózottat, mindig hálás lesz, stb, tudja hogy nagyon patkány volt, nem tudja miért ír nekem, valószínűleg el se olvasom,és ha elküldöm a naplózottat, megérdemli, hogy mindent elveszítsen. Másnap a csaj megint rámírt, hogy küldjem el neki, mivel többen is mondták, hogy el kell küldenem, így megtettem. másnap a csaj rámírt, kérdezett még párat, és mondta h lehet szakítanak. Mit gondoltok erről az egészről? Hogy lehet ilyen bunkó ez a fiú, és meddig hagyta volna a dolgokat, ha nem bukik le? De annyira rosszul esett, annyira fáj... :'( :(
2010. jan. 9. 14:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
De nehéz az élet... :)
2010. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
és hogyan felejtsem el? webcamon is olyan aranyos volt... :( az ilyenek miatt utálom meg az ellenkező nemet, és lassan már senkibe se fogok megbízni... amúgy én 16/L vagyok, a fiú meg 18
2010. jan. 9. 14:16
 3/28 anonim ***** válasza:
Webcamon levetkőztél Neki?
2010. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
ez nagy bziság volt tőled nem kellett volna a naplózottat átküldeni... Am igen vannak ilyen srácok de nem történt köztetek semmi szóval nem tom min van a para... 18F
2010. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A naplózottat nem kellett volna elküldened. Amúgy nem tudsz mit csinálni, akivel még nem is taliztál azt nem lesz nehéz elfelejteni.
2010. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

nem vetkőztem le neki camon... nem akartam eleinte, de a csaj nagyon kért engem, és az ismerőseim mondták hogy küldjem el, nem akartam, de mivel kérte a csaj...

igen, állítólag könnyű elfelejteni mivel nem találkoztunk, de akkor is, neten nem merek már ismerkedni, sose volt igazából pasim, pedig jól nézek ki, aranyos vagyok, csak nagyon tudok szeretni, megszerettem ezt a fiút is, jó volt elbeszélgetni vele, stb.. ezért fáj nagyon.. :(

2010. jan. 9. 14:34
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Igen szomorú jövő elé néz az emberiség... ilyen fiatalokat... eszméletlen. Ha látnád kívülről milyen szánalmas az írásod... olyan mintha egy 12 éves kislány írta volna.
2010. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
14:37-es, akkor te nagyon rossz íráselemző vagy... elismerem, pár mondat kicsit 'gyerekes',amiket a fiú írt, azokon nem módosítottam, így másoltam be, ahogy ő írta.
2010. jan. 9. 14:41
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
nem azt mondtam hogy 12 éves kislány vagy, csak olyan a személyiséged.
2010. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az a baj, hogy te is hamar megbíztál benne, ok hogy webkam meg msn meg tudoménmi, de nem szabad hirtelen megbízni. Látod mi az eredménye, legyen tanulság neked is, tudom rossz érzés, de inkább ismerkedj személyesen, msn- játék kell hagyni a fenébe.
2010. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!