Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet Mo. -n görög pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Mo. -n görög pasit találni?

Figyelt kérdés
Szivesen megismernék egy kedves, aranyos pasit 28-30 év körülit, de igazi görögöt. Hol? Van valakinek tippje?
2010. jan. 8. 16:21
1 2 3
 21/25 kolosszus22 ***** válasza:
Azért egy dolgot árulj már el kérlek? Mi a francért kell neked pont egy görög ennyire, már-már megszállottan!?
2010. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Mert most ezt a kultúrát szeretném megismerni. Franciákat, olaszt, törököt már ismerek, de most görögöt szeretnék. Kiváncsi vagyok mennyire hasonló vagy különböző a mentalitásuk. Egyébként nem értem miért megszállottság az ismerkedés, főleg hogy mindenki tudja hogy kb. kivel szeretne ismerkedni, azért mert valami a megszokottól eltérő az még nem megszállottság.
2010. jan. 9. 14:22
 23/25 kolosszus22 ***** válasza:

Na persze, csak a bibi az, hogy a leírásod alapján te férfiakat tesztelsz(megismerni a kultúrát, stb.), ahelyett, hogy a szerelmet és az ideális férfit keresnéd, mert ha azt tennéd akkor nem ilyen agyrém keresési feltételeket szabnál. Fura vagy.

23/F

2010. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Mi a túróért keresnék nőt? Időpocsékolás. Sosem jövök ki a nőkkel, mert sunyik egymás között. Mindig is férfi barátaim voltak/vannak. Egyáltalán mi agyrém a keresési feltételeimen, csak kort határoztam meg ami alapvető, hogy szeretném betájolni a szellemi szintjét, hogy lehessen vele mindenről beszélgetni, nem valószínű hogy egy 15 évessel lenne közös témám aki még a diszkóban ugrál. A barátkozásból meg akármi is lehet ha úgy alakul, addig mindkét fél megismeri egymás kultúráját, szokásait. Nincs ebben mit furcsállni. Na de most már elég az ész osztásból, mert nem a kérdésről meg rólam kell véleményt mondani, hanem a kérdésben szereplő információ érdekel. Így most már érdemben csak arra reagálok.
2010. jan. 11. 09:26
 25/25 anonim válasza:
Az én barátom görög és Budapesten él, mi koncerten találkoztunk :)
2012. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!