Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet Mo. -n görög pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Mo. -n görög pasit találni?

Figyelt kérdés
Szivesen megismernék egy kedves, aranyos pasit 28-30 év körülit, de igazi görögöt. Hol? Van valakinek tippje?
2010. jan. 8. 16:21
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
tényleg? és merre vagy megtalálható? :)
2010. jan. 8. 17:24
 12/25 kolosszus22 ***** válasza:

Én is görög vagyok!

23/F

2010. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Budapesten xd
2010. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
csak az a gáz h nemvagyok 28-30 xd! 15 vagyok. MEgteszi xd?
2010. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
17:24 Sajna kicsit fiatal vagy, kár..
2010. jan. 8. 17:32
 16/25 A kérdező kommentje:
17:32 Te meg nagyon fiatal vagy, nekem férfi kell, nem kisfiú, de azért biztosan cuki vagy a korosztályodnak.
2010. jan. 8. 17:34
 17/25 kolosszus22 ***** válasza:

Nehogy elhidd amit írunk, csak ugratunk téged, egyikünk sem görög!:D

Bár nem tudom mit akarsz ezzel a kor dumával, mert agyilag nem lehetsz valami magas szintű ha komolyan gondolod ezt a kérdést!:D

Gondolkozz már, szerinted hány görög van itt Mo-on, rohadt kevés és az sem azért van itt, hogy veled randizgasson. Meg úgy egyébként is, majdnem olyan mintha neked tök mindegy lenne, csak görög legyen.

Kb. annyi esélyed van erre az egészre, mint "tűt megtalálni a szénakazalban"!

2010. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 kolosszus22 ***** válasza:
Egyszerűbb lenne ha kimennél Görögországba és aztán láncra verve hazahoznál egy Görög ipsét!
2010. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ja, pl. Görög László színművész...
2010. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Ha tényleg elhitte bárki is hogy elhiszem ha azt mondja hogy görög, akkor nagyon téved. Azt előbb bizonyítani is kell, és a korból amúgy is sejtettem hogy nem igaz. Mivel én egy nő vagyok és nekem férfi kell, tehát nem egy 15 éves, igenis fontos a kor. Az hogy görögöt keresek nem azt jelenti hogy bárki lehet aki görög, épp ezért akarom megismerni. Ha nem tudod értelmezni a megismerni szót, egy szótár segíthet. Továbbá írtam, hogy aki bunkó választ tud írni az ne is írjon mert felesleges.

Én azt a tűt akarom megtalálni a szénakazalban. Hidd el élnek itt is görögök, csak el vannak rejtőzve, ezért akarom megtudni hol lehet velük találkozni.

2010. jan. 8. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!