Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Lányt hogy hívjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lányt hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mit mondjak neki?

Pl. A jó szöveg hogy adnál egy esélyt egy randira hogy jobban, megismerjük egymást

Meg hová vigyem el randira?

Kűlőmbenn meg a csaj egy kicsit vissza húzodo meg sehová nem mozdulni ki de ma rávetem, hogy jőjőnki.



2008. aug. 3. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meghívhatod pl így: "Arra gondoltam elugrok ..., lenne kedved velem tartani?"


a ... helyére értelemszerűen akármit mondhatsz


Hívd el egy kávéházba, vagy moziba (na persze nem egyből valami romantikus filmre, mert akkor talán lehet el sem megy mert megijed, valami jó kis vígjátékra (pl. Ne szórakozz Zohannal, ajánlom) vagy csak egyszerűen sétálni, aztán valami romantikusabb helyre beülni.

2008. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Figyelj, ha randira elhívni is egy kész szöveg kell, oda egy könyvet viszel, hogy tudj mit mondani? Add magad, amúgy iszonyat nagy égés lesz.
2008. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek ne hívd moziba ha vissza huzodó hivd el sétálni

meg egy fagyira. pl:. Lennek kedved eljönni fagyizni???

Vagy valami hasonló szöveggel:)

2008. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha visszahúzódó szerintem elsőnek csak kettesben beszélgessetek vagy ahogy az előttem szóló mondta mennyetek el sétálni vagy egy olyan helyre ahol kettesben tudtok beszélgetni.Mond neki hogy tetszik neked meg ilyesmi de ne ess egyből neki a dolgoknak.
2008. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kősz a komenteket :)
2008. aug. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!