Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti szoktatok szempillasp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktatok szempillaspirált használni vagy már nem annyira divat?

Figyelt kérdés

Kb. hány éves kortól hány éves korig normális fiúként szempillaspirált használni fiúknak?

A lányoknak tényleg jobban bejön ez? Randizás előtt használnátok fiúk vagy simán jobb?



#fiú #randi #szempillaspilár
2014. júl. 11. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Jön a metró?
2014. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én szoktam:azzal a legjobban apró dolgokat festegetni:DDDD

igaz a párom eléggé nehezményezi

2014. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiúknak?:DD lol...pls ne...
2014. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rajtam a lány barátom szokott gyakorolni, főleg sminkelni és női ruhába öltöztetni.


20/F

2014. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
MÁR nem divat? Miért, mikor volt az? Vagy milyen körökben? Nem vagyok már annyira fiatal (sajnos vagy szerencsére, nem tudom), de még csak nem is hallottam ilyesmiről.
2014. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most valami eltört bennem.
2014. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A homokosak biztos szoktak használni, normális fiú/férfi nem vetemedik ilyenre. És NEM jön be! FÚÚÚJ! 19/L
2014. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy halom lánytestvér mellett legfeljebb 12 éves korig, de akkor sem saját kezűleg.
2014. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!