Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy rajz jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy rajz jó ajándék 1. randira?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, és meg szeretném lepni valami kreatív ajándékkal. Nem szeretem az ilyen általános dolgokat mint például a virág, vagy inkább az lenne a jobb? és ha elhívom randizni, az előtt vagy után adjam oda, hogy elhívtam, vagy a randin?


A rajz körülbelül ilyen szintű lenne: [link] (talán jobb, ezt eléggé összecsaptam :D ) szerintetek érdemes vele próbálkozni, vagy ezzel csak rontok a helyzetemen?


A válaszokat előre is köszönöm 15/f



2014. júl. 11. 18:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, ezt a rajz dolgot hanyagolom, soha nem volt hozzá túl nagy tehetségem, csak az utóbbi napokban elkezdett érdekelni a téma, majd még gondolkodok, hogy mit adhatnék :)
2014. júl. 11. 18:34
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy jó rajz lenne...

Inkább adj neki egy szál rózsát!

2014. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szét van csúszva a rajz, asszimetrikus. Én sírva rohannék el, pedig nem is vagyok csaj. Ha nem portrét rajzolsz, lehet, hogy jobban jársz.


A lényeg, hogy a rajzaidat inkább ne vigyed.

2014. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Fényember ***** válasza:
100%
inkább hagyd ezt a dolgot..első randin ne adj ilyet..kicsit gyerekesnek gondolnám..utoljára rajzot kb 10 éves koromba adtam bárkinek is..persze ha nagyon profin rajzolnál oké..de ez nem úgy fest...hívd meg inkább egy fagyira..annak biztos őszintébben örülne :)
2014. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak megbántani ezzel, de első randin alapból nem szokás még ajándékot adni, ha csak nem ismeritek már olyan régóta egymást hogy ezt megtehesd és az első randitok valójában már egy sokadik találkozás csak az eddigieket nem neveztétek randinak.


De lényegében én ezt személy szerint nem adnám oda neki. Elhiszem hogy büszke vagy rá, hogy így sikerült őt lerajzolnod, és valóban ügyes kezed van de még gyenge ahhoz hogy tetsszen neki a rajzod, bár kitudja, de én nem kockáztatnám. Ha már együtt lennétek akkor más lenne a dolog mert akkor tudná hogy próbálkozol stb... és akkor talán nem venné nagy ügyre.

2014. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy hanyagolod a rajz dolgot. Én, ha ilyet kapnék, zavarba hoznál, mert nem tetszene a rajz (meg tényleg eléggé gyerekes), de mégse akarnálak megbántani, úgyhogy nehezen tudnék rá reagálni. Kellemetlen lenne. Virágot vagy bonbont akkor adj neki, ha utána nem sétáltok el valahova, hogy ne kelljen cipelnie egész úton, de egyszerűen meg is hívhatod valamire (süti/fagyi/üdítő...).

Hajrá!

2014. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"soha nem volt hozzá túl nagy tehetségem, csak az utóbbi napokban elkezdett érdekelni a téma,"


Hé, figyelj, nem baj hogy elkezdett érdekelni a téma. Nagyon jó dolog, ha van valami ami érdekel, de ahhoz tenni kell hogy jó legyél benne. Fejleszgesd a rajztudásodat, járj egy tanfolyamra (van ilyen) és mikor elvégezted, akkor rajzold le a szerelmedet. Sokkal szebben fog sikerülni :) Addig is pedig adj virágot inkább. :)

2014. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Doruss ***** válasza:
Első randin szerintem nem szokás ajándékot adni, inkább csak hívd meg valamire.
2014. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!