Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy rajz jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy rajz jó ajándék 1. randira?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, és meg szeretném lepni valami kreatív ajándékkal. Nem szeretem az ilyen általános dolgokat mint például a virág, vagy inkább az lenne a jobb? és ha elhívom randizni, az előtt vagy után adjam oda, hogy elhívtam, vagy a randin?


A rajz körülbelül ilyen szintű lenne: [link] (talán jobb, ezt eléggé összecsaptam :D ) szerintetek érdemes vele próbálkozni, vagy ezzel csak rontok a helyzetemen?


A válaszokat előre is köszönöm 15/f



2014. júl. 11. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
jó csúnya a rajzon a csaj
2014. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
bocs az őszinteségemmel, de lehet elijesztenéd ezzel...1. randin ne adj inkább semmit :)
2014. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát ilyen rajzzal nem érsz sokat. De viszont ha nekem bármit csinálnak, amire időt fordítottak akkor, szeretem. :)
2014. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szerintem klassz, egy próbát megér, később jöhet egy szál virág, vagy ilyesmi
2014. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy virágot :)

Rózsa vagy valami :)

De ezt a rajzot oda ne add neki , mert otthagy :/


F/18

2014. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, én örülnék neki.
2014. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyán képen fog röhögni :D
2014. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja, és odaadhatod rögtön érkezéskor.
2014. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

figyi én nem akarok bunko lenni, de szerintem akkor már inkább a virág vagy csoki

és tényleg nem sértésnek szánom, de ezzel nem hiszem h sikerülne jo fényt vetned magadra, és még azt is gondolhatja h kigunyolod

16/L

2014. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet kapnék az első randira, tuti nem lenne második. Ez a rajz szörnyű, bocsi. Vigyél inkább virágot :)
2014. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!