Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 3D nyomtatás rajz alapján?

3D nyomtatás rajz alapján?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis figurát kinyomtatni, de csak egy rajzom van róla. Mit kell tennem hogy sikerüljön? Valahogy tudnám modellezni kb? Vagy esélytelen? Köszi előre is!

2014. máj. 25. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3D be akarod nyomtatni akkor 3D modell kell rola.

3D-s programmal le kell modellezni es az fog adni egy filet amit a nyomtato kezel.

A program: (ez ingyened 3d-s program) [link]

2014. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A 3D nyomtatás az egy rapid prototyping . Először el kell készíteni 3D -ben az alkatrészt tervezőprogram segítségével (pl. SolidWorks,AutoDesk Invertor) STL fájltípusba, amit ha elviszel egy 3d nyomdába kinyomtatják. Én mérnök vagyok amúgy modellezésben otthon vagyok ha nem tudod megrajzolni 3d ben ami kell segitek szivesen
2014. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
leopoly.com
2014. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziastok!

Én a válaszolóhoz szólnék vagyis kérdeznék valamit.

Tudnál segíteni egy bizonyos készülék 3d-s képalkotásában?

2015. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!