Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a kapcsolási rajz jó így?

Ez a kapcsolási rajz jó így?

Figyelt kérdés

[link]


Zenére szeretnék villogó ledeket, az alkatrészek már megvannak de olvastam itt egy régebbi kérdésben, hogy ezzel a rajzzal könnyen elszállhat akár a led, akár a tranzisztor, vagy nem fog működni. Akkor ez most jól van összerakva vagy keressek másikat?



2014. máj. 23. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A tip 31 bírni fogja, azért nem aggódnék. De a ledekkel sorban nem ártana egy ellenállás, biztos a mi biztos. Illetve a bemenő jelre kéne tenni csatornánként egy 1uF-os csatoló kondenzátort, így ha valamiért tönkremegy a tranzisztor, biztos nem lesz baja a forrásnak.
2014. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úristen miezte
2014. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs egy darab áramkorlátozó ellenállás sem a kapcsolásban!

A LED-ek el fognak szállni! Felejtsd el ezt a kapcsolást!

2014. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tip31 nem volt, ezért vettem helyettesítőt ami BD241C típus.

Ellenállást fogok majd bele tenni.

2014. máj. 23. 07:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy csinálnátok nekem egy kapcsolási rajzot ami 100%, hogy működni fog?
2014. máj. 23. 07:47
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


tessék, ez frekvenciafüggő.

Ha csak a mélyekre akarsz villogtatni, akkor csak a low-ot teszed bele, ha mind kell, mindet.

2014. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!