Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, az mennyire elítélendő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, az mennyire elítélendő a ti szemetekben, ha egy 32 éves fiatalembernek nincs igénye nagy lakásra, nagy autóra és olyan nőre, aki ezeket igényli?

Figyelt kérdés
Tehát picike 1,5 szobás legénylakás, kisebb 2 személyes autó.
2014. júl. 11. 10:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy ugye ha van egy párja az embernek, akkor emellett, hogy nincs egyedül és az a nő valamit dolgozik, (nem kell 200 ezres bér nekem), akkor látom, hogy ő is halad valamerre, besegít nekem a lakástörlesztőbe vagy a rezsibe. De így egyedül elég nehéz kijönni hónapról hónapra, ha a havi 75 ezres hitelt is fizetni óhajtom meg a 40 ezres rezsi is nyomja a hátamat, meg a benzin. A kaját tudok csak spórolni, hogy szinte minden lim-lomot megeszek. Csinálok tökfőzeléket és 4 napig azt eszem. Bár nem szeretem, de ez így még olcsó. Sajna ruhára és szórakozásra már semmi sem jut, elég rosszul öltözködöm is így. Ezért érzem magamat rosszul. De sajnos valamit valamiért. Lehetne úgy is, hogy nincs se lakás, se autó és akkor flancos ruhákat veszek havi 100 ezer ft-ért, lehet az tetszene a nőknek, de a kettő együtt egy fizetésből még úgy sem megy, hogy nem minimálbért keresek.
2014. júl. 11. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!