Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, a ti szemetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, a ti szemetekben mekkora jövedelem az, aminél egy pasi már jómódúnak számít?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 15:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Családom havi bevétele kb150ezer, tehát afölött, ha nincs hitele számomra jómódú, meg ha nincs hitele és van munkája, nálam az már az.
2013. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen kell nagy házba lakjon csak az ahol él igényesen nézzen ki és persze autó.
2013. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
300 ezer felett már jó, ha persze nincs 200 ezres havi törlesztője mellé
2013. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem értem mi baja mindenkinek az "anyagiassággal". Az, hogy nekem van valamilyen jövedelmem, mert elértem egy olyan posztot, azért (az esetek zömében) keményen megdolgoztam. Mi a gond azzal, ha egy nő egy ambíciózusabb embert vonzóbbnak talál, mint egy kevésbé céltudatost?
2013. ápr. 29. 17:13
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt a biztonság az szerintem ami vonzza a nőt. Ezek ösztönök. Nekem 450-500 ezer tisztával (tehát minden költsége után marad ennyi) az jómódú. ;) 26/L
2013. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Á szerintem olyan 1-2 millió Ft már tökéletes
2013. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
olyan 200ezer felett ha keres az már nekem bőven annak számít.
2013. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

200-250 ezer ft fizetés, abból már meg lehet élni. nekem ez a jómódú.

de én többre tartom a fizikai melósokat, pasisabbak is, :D csak többnyire bunkók és tiszteletnek sajnos.ez az egy igazi nagy baj. viszont egy "menő" állású pasi is lehet primitív.

úgyhogy nálam tök mindegy mennyit keres. csak dolgozzon. és ne én tartsam el. erre is volt már példa a körömben, hogy a nő tartotta el a pasiját. és a nőnek már elege lett ebből. kidobta, és már olyan pasikat keres, aki nagyon sokat keres. ilyen is van. :D

2013. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Csak a csórók sírnak, hogy milyen szemetek a nők, hogy az anyagiak számítanak. De ez életösztön. A nő nyilván ahhoz fog vonzódni, akitől elvárható, hogy a csemetéknek a legmegfelelőbb hátteret fogja biztosítani. Nekem volt egy haverom, filozófiából doktorált, de még 30 évesen is a szülei tartották el. Nem értette, hogy miért nem tud senkivel összejönni. Minden barátnője elég hamar lepattintotta. Amikor próbáltam neki elmagyarázni, hogy mi a probléma, mindig azt mondta, hogy szemetek a nők, mert nem a belső értékek számítanak nekünk.

De mi van, ha elmegy a nő szülni? 80 e ft-ból élnek 3-an és közben filozofálgatnak?

Saját lakás, kocsi, és kb havi 200.000 ft (lakáshitelen felül), ez az, ami szerintem már jónak számít.

2013. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%

Ergo nekem van igazam, és a pénz a mindenek alapja.


Ilyen szempontból viszont minden nő k*rva.

2013. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!