Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, a ti szemetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, a ti szemetekben mekkora jövedelem az, aminél egy pasi már jómódúnak számít?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 15:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Az olyan orvos aki nem a hálapénzre gyúr meg a receptek után járó bónuszra azok annyira nem élnek fényesen. Max. pesten meg magánkórházakban.


Mezei kezelőorvosok papíron sokat keresnek, de a valóságban igen keveset. Menekülnek is az országból. Kivéve a "falu orvosai" akiknek csak a megbecsülés számít.

2013. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, könnyebb ezzel a hozzáállással élni, hogy "á felesleges bármit csinálni". El van intézve, csak a rossz emberek élnek jól, én meg jó ember vagyok, felesleges is próbálkoznom. Sok sikert az élethez.
2013. ápr. 29. 21:20
 23/26 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdés a következőképpen szólt: 'Csajok, a ti szemetekben mekkora jövedelem az, aminél egy pasi már jómódúnak számít?'

Nem pedig hogy 'csajok, mennyitől kuffantanátok?' Rossz az aki rosszra gondol. Senki nem mondta hogy akkor most én húztam egy vonalat, hogy ennyitől összejövök vele, alatta nem. A kérdés az volt, mit találok jómódúnak. Ha egy nő is megkeres fél milkót azt is jómódúnak találom. Szóval jól ki lett csavarva a téma. 26/L

2013. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ja, mert másokat eltaposva "felfelé nyalva lefelé rúgva" biztos jobb. Lehet anyagilag igen. De azon túl?


Én sosem fogom egy aktuáli kiskirály talpát sem nyalni.

2013. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
És Xeno, az ismerősöm autókereskedő (magasabb kategóriás autók) és havi fix plusz jutalékkal dolgozik. Minél több autót ad el, annál több jutalékot kap. Nincs ebben semmi ördöngősség,csalás,ámítás. Ennyi és kész. Hozod az elvárt eredményt, akkor többet kapsz. 1 millió felett keres. Persze , bizonyos szakmákban ez elérhetetlen. De ne bélyegezzük meg az összes többit hogy nem dolgozik meg a pénzéért. Abban az iparágban és pozícióban ez elérhető és kész.
2013. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Kocsi, lakás, munkahely. Persze nem Trabant, nyolcker, szemetesbácsi.
2013. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!