Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, az mennyire elítélendő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, az mennyire elítélendő a ti szemetekben, ha egy 32 éves fiatalembernek nincs igénye nagy lakásra, nagy autóra és olyan nőre, aki ezeket igényli?

Figyelt kérdés
Tehát picike 1,5 szobás legénylakás, kisebb 2 személyes autó.
2014. júl. 11. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez egy magyar átlagférfi, nem svédországba meg norvégiába élünk van aki enni se eszik
2014. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A lakás az teljesen oké. Igény szerint lehet nagyobbra váltani (gyerekek). Az autóba csak azért kötök bele, mert lehetőség szerint legyen 5 személyes. Na nem azért, csak kellemetlen, mikor valakit/valakiket vinnél magaddal, és hopp, nincs neki hely... de abból se kell hiper-szuper legújabb.
2014. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
* De ha nincs autó, az sem baj.
2014. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van össze-vissza 2-3 barátom, nem kell nagy lakás, hogy megvendégelhessem őket, ez egy kis társasház, pár milliós (10 alatti és nem B.Pesten van). Autóból meg elég nekem és ha lesz párom, akkor neki. Sajnos a régi elhagyott, mert nagyobbat akart mindenből, úgy hogy ő ehhez semmit sem tett volna hozzá anyagiakban. Erre nekem meg nincs igényem.
2014. júl. 11. 10:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Miért lenne ez elítélendő? Pont, hogy jó.

2014. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem ez a fontos
2014. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyereket még vagy 6-7 évig biztosan nem akarok, hiszen most párom sincs. Nekem bőven elég. Igaz sajnos még van 3 millió a lakáshitelemből, az meg 3 év mire letörlesztem. Addig nem tudok moccanni sem.
2014. júl. 11. 10:47
 8/11 Kerida ***** válasza:
Gondolom azért nincs igénye, mert neki ennyi az ő életviteléhez elég. És speciel én sem szeretek indokolatlanul nagy lábon élni. Tehát ha nincs szükség nagy kéglire vagy nagy autónak felesleges és ésszerű is, hogy nem ruház be nagyobbra. Tehát nálam ez inkább plusz pont.
2014. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem amíg neked nincs igényed nagyobbra ezekből(értem ez alatt, hogy nincs olyan nő az életedben akivel gyereket is vállalnál) addig tökéletesen megfelel.


egy nagyobb lakásnak magasabb is a rezsije, azt meg lehet nem tudnád fizetni, főleg ha olyannal jössz össze aki egy fillért se tesz be a közösbe.


ezek a méretek még 2 embernek is elég, ha meg gyerek van, akkor se kell rögtön mindent lecserélni max az autót.

2014. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elítélendő! Az az elítélendő, ha ennyi idős korára valakinek semmi igénye az önálló életre. Te megtetted a saját életed felé a lépést, van saját lakásod, törekszel a legjobbra, van autód, még ha nem full extrás, akkor is, de legalább van, és saját, szóval nincs miért hátrányban érezned magad. Egy önálló ember vagy, önálló akarattal, és lesz nő, aki ezt fogja benned értékelni. Én 24 éves nő létemre hasonlóan gondolkodom, és szerintem nem vagyunk ezzel a gondolatmenettel egyedül. :)
2014. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!