Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy sok nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok nőnek kellek, de sok nőnek meg nem? 24F

Figyelt kérdés

Néha sikerül befűzni olyan bomba csajokat, de máskor meg a ronda csajok is leráznak flegmán. Hogy miért hajtok ronda csajokra? Mert ha kanos vagyok akkor nekem lyuk-lyuk.

Voltam én már híres magyar modell csajjal is, de volt amikor az utolsó kövér koca mondta hogy ronda vagyok.


2014. júl. 10. 19:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A stílusoddal is baj van. Meg mindenkinek más az ízlése. 7 milliárd ember van... ebből minden nőnek automatikusan feküdni kéne, mert neked meg volt egy modell? Hát ő is csak egy ember.
2014. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért látod rosszul, mert a nők kicsit mások mint mi. 100-ból 99 férfi megegyezik abban, hogy ki jó csaj, és ki nem, max egyes preferenciák térnek el, pl. az egyiknek a szőkék jobban bejönnek, mint a barnák.

A nőknél sokkal nagyobb a szórás. Amelyik az egyiknek az álompasija, az lehet, hogy a barátnőjének a bottal se kategória. Pl. nézd meg hány csajnak bejönnek az ilyen 50 kilós páwagyerekek, más meg undorodik tőlük, és az izmos férfiasak tetszenek neki, stb.

2014. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
PL. egy jó csaj minden férfinak bejön.
2014. júl. 10. 19:25
 14/17 anonim ***** válasza:
Soha sem fogsz midenkinek bejönni.
2014. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Már megint hülye vagy.. mindenkinek mást jelent a "jó csaj". De ahogy elnézem te megragadtál az 5éves értelmiségi szinteden, felesleges neked ilyeneket magyarázni, úgysem értenéd meg.
2014. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem bántásból de nem vagy elszállva magadtól egy kicsit? Nekem pl Brad Pitt egyáltalán nem jön be.
2014. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Örülj neki,én egynek sem jövök be na?Mintha ott sem lennék,levegőnek néznek.Pedig adok magamra és a külsőmre is,és nem vagyok ronda sem...
2014. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!