Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tovább szeretném a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább szeretném a kapcsolatot, de a lányt nem tudom elérni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felvett 1 lány msn-re...Nagyon szinpatikusnak találom, de még nem láttam. Mulkor elment a netem, és a beszélgetésböl kiléptem köszönés nélkül. Másnap amikor beszéltem vele akkor nem tudom.. olan flegma volt. Most azt hisz hogy van barátnőm és fel se jön msn-re hogy beszélhessek vele. A telefonszáma sincs meg. Nem tudom mi tévő legyek. Tényleg jó arcnak vélem. Ő azt mondta h ha találkoznánk akkor járna vele. Ezek után nem tudom mit csináljak. Jah és a távolság kötunk kb 300km. Köszönöm szépen akik válaszolnak. Normális válaszokat kérek és nem ilyeneket h b*** meg stb
2008. aug. 2. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Először is részvétem a 300 km miatt! Tényleg nem kevés! Próbálj meg vele beszélni ezekről a dolgokról, valahogy felkeresni ha nem éred el msnen. Azért tűnik ám el mert féltékeny meg nem tudja mit kezdjen magával. Tuti azt hitte hogy valami bajod van vele! Biztosítsd, hogy nincs miért aggódnia és beszéljetek meg végre egy találkozót... Olyan rövid idő van már csak a nyárból:( Húzz bele!
2008. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kööszi szépen. Csak az a para, hogy nem tudom elérni:S
2008. aug. 2. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha más elérhetőségét nem tudod, akkor küldj neki az msn-en üzenetet, amiben leírod, hogy mi történt, és szeretnél vele beszélgetni, találkozni. Ha belép, akkor látni fogja az üzenetedet. Az msn-es e-mail címére levelet is küldhetsz.
2008. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köazi szépen ezt nem is jutott eszembe:D
2008. aug. 3. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!