Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet elszédíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elszédíteni a pasikat, hogy utána csak én kelljek nekik?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy végre megállapodhassak egy pasi mellett? Azaz, hogy ne dobjon el 1 hónap után mint mmindegyik?
2008. aug. 2. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak add magad az a legtutibb!legyél természetes öszinte megbízható:)

De ne döljbe mindenkinek meg ne egyból pár nap után járjatok hanem ismerd meg az illetőt elötte.

Hiddel sokat segít ha ismered valamennyire:)

De vigyázz mert első 2 3 hétben adja neked a szépet aztán fordulhat a kocka utánna jönnek a gondok szóval figyelj oda :)

2008. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarsz minket szédíteni, rakj föl egy ringlispilre, más biztos módszer nincs, csak növelheted a sanszod, ha mindent megkap Tőled a kiszemelted, akkor minek menne máshova.
2008. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! velem az eddigi pasijaim 1hónap után szakitottak.:(

de több mint fél éve megismerkedtem egy sráccal akivel több mint 3hónapon keresztül tartottuk a kapcsolatot de nem találkoztunk aztán ugye szerelmesek leetünk egymásba és amikor randiztunk már aznap jártunk. ez a kapcsolat még a mai napig is tart és mindketten hűségesek vagyunk bizunk a másikban. szóval ne legyen az hogy elsietteted a dolgot várd meg amíg úgy érzed h eljött az a pillanat amikor na most elkezdödhet remélem érted mire próbálok utalnii:) hát sok szerencsét

Egy tinilány

2008. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Hät igen ha mindent megkap töled

Vagyis

Ha jol leszopod akkor talän marad nälad dee ezt majdnem minden nap

Na puszi a puncidra

2008. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
ahhoz korábban kell felkelni hogy egy életre lekösd! lol már nem olyan a becsülete a csajoknak mint régebben tisztelet a kivételnek az pl nekem már csodaszámba menne ha egy fiatal lány úgy döntene mondjuk 22 évesen h műszakban fog melózni, és nem csinál fesztivát mindenért a hapsiának, na ez már elég lenne h azt higyjem h vele kifogtam a főnyereményt: egyszerűen önállóságra törekszik mégis szeret!
2008. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!