Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne csak sexre kelljek neki? lent olvasd a történetet.

Figyelt kérdés

Taliztunk egyszer egy szórakozó helyen, és ott láttam, hogy ő is figyel engem én is őt.Nagyon sexi meg minden váltottunk is egy pár szót.Aztán msánap felvettem msn-re.Beszélgettünk kedves volt meg írta h tetszem neki.De viszont azt is elmondta, neki nem kell most komolyabb kapcsi, csak sex és más semmi, de ha vmi megfogja egy nőben akkor komolyabbra is fordulhat.Már lassan 1 hete írtam neki vipen de nem válaszol, msn-re se jár fel.Pedig úgy volt hogy ezen a 7végén talizunk, viszont úgy lehetett kivenni a szavából hogy ő nem csak beszélgetni akar:SDe én viszont már oda-vissza vagyok érte:S Mit csináljak? ne keressem semmi? Segítsetek lécci ilyenkor mit csinálja, h belém "őrüljön"?

17/L


2009. dec. 15. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia vetítaa srác csak egy dugásra kellesz neki ha csak szexet akarsz akkor keresd meg de ha valami komolyat akkor sztem hanyagold 20/f
2009. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia , sajnos nem tudsz mit tenni :(

Ebből nem lesz komolyabb :S

Am a fiú hány éves ?

2009. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
keféltek egyet aztán kész akkor mi van, te is ezt akarod ne titkold:D
2009. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

20 éves a srác. Hát szépen lassan csak belenyugszom:S De ahogy az utolsó írta lefekszem vele és majd így belém szeret:D csak sajnos nem vok ilyen fajta:S

Köszi a válaszokat:)

2009. dec. 16. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan, nem vagy ilyen buta ugye?

Ha lefekszel egy pasival, ennyi, elérte a riba*c célját és otthagy.

Nem fog soha belédszeretni.

Ez mindenkinél így van: először ismerkedés-szerelem-szex. Nem lehet a sorrendet megcserélni, általában!

2009. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meg tudná ragadni a kisugárzásod, már rég szerelmes lenne.
2009. dec. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!