Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők miért nem lehet beismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért nem lehet beismerni hogy nektek igenis a gazdag, bunkó, izmos pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 22:26
1 2 3
 21/23 sarah200 válasza:
64%
Ne általánosítasz? nem mindenki ilyen. Persze az izom és a pénz nem hátrányos tulajdonság, de vannak olyan nők is akik nem akarnak más pénzén élősködni vagy teljesen arra utalva lenni.Van aki szereti ha saját magát fenntartja.Nekem például: a kedves,rendes,okos pasik tetszenek. Kár hogy te vagy bunkó és csak magadat győzöd meg hogy ezért nem kellesz nekik. Nem mellesleg tanulhattál volna lehetne jó állásod sok pénzed és gyúrhatnál is a bunkóság meg már meg van. Nézz jobban körül ismerek szegény párokat ahol a nő semmi pénzért nem cserélne mert úgy érzi neki van a legtökéletesebb családja ,még szegényen is
2014. júl. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves tegnap 23:04-es

"A nőnek pedig férfira van szüksége, aki rendelkezik a klasszikus férfias tulajdonságokkal. Aki mellett nőnek érezheti magát, akinek gyermeket tud szülni, és aki képes őt megvédeni is, tehát biztonságérzetet nyújt."

ennek minden szava igaz. És az is, hogy egy férfi (meg igazából úgy alapból egy ember) legyen magabiztos, határozott. De ezek mióta egyenlőek a bunkósággal, vagy akár azzal, hogy nem kedves? Az én párom pl határozott, meg tudja mondani ő mit akar, nem hagyná magát papucsként kezelni, de nem bunkó. Nem mondjuk meg a másiknak hogy mit csináljon meg mit ne. De lehet én vagyok elrontva, hogy szerintem a jó kapcsoalt két határozott de egyenrangú fél kapcsolata. Velem ne legyen senki papucs, de irányítani se akarjon.

20/L

2014. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

ennek minden szava igaz. És az is, hogy egy férfi (meg igazából úgy alapból egy ember) legyen magabiztos, határozott. De ezek mióta egyenlőek a bunkósággal, vagy akár azzal, hogy nem kedves? Az én párom pl határozott, meg tudja mondani ő mit akar, nem hagyná magát papucsként kezelni, de nem bunkó. Nem mondjuk meg a másiknak hogy mit csináljon meg mit ne. De lehet én vagyok elrontva, hogy szerintem a jó kapcsoalt két határozott de egyenrangú fél kapcsolata. Velem ne legyen senki papucs, de irányítani se akarjon.

20/L"


igen, de azért gyanítom,h tudat alatt mégis vonzó, ha egy férfi irányít vagy domináns, de a feminista mantrát is kell mellette nyomni azért,h "két egyenrangú fél kapcsolata".


"Mivel a kérdés úgy szól hogy "nők", ezért magamra is veszem.

1. Kimondottan viszolygok az izmos pasiktól. Még az egészen minimális izom is visszatetsző számomra. Tudom, fura ízlésem van, de ez van. Felőlem lehet egy pasi vékony, vagy husis, csak izmos ne legyen.

2. A bunkóság nagyon taszít. Lehet egy férfi határozott, vagy aranyosan kisfiús, csak bunkó ne legyen. Az első tapló beszólás után hátat szoktam fordítani és elmegyek.

3. Gazdagság: nos, ez relatív. Én azt szeretem, ha a partnerem hozzám hasonló szinten van. Ha nálam csóróbb, az kellemetlen. De az is, ha sokkal jobban áll anyagilag, mint én, mert akkor máshoz van szokva, amit én nem tudok megengedni magamnak, vagy számomra idegen is. Kellemetlenül érezném magam mellette. A legjobb a hasonló anyagi színvonal.


Akkor én most ufó vagyok?"


tipikus női szokás minden kérdést magadra venni, vagy hisztizni az általánosítás miatt, ha a kérdező nem hangsúlyozta,h a nők többségéről beszél.

igen, a nőtársaid nagy része is esküdözik, h fúj bunkó pasik, aztán vhogy mégis az első jóképű tahó alá fekszenek, hány ilyet láttam már.

igen, ezek szerint ufó vagy, vagy inkább hazudsz, esetleg te sem tisztában a saját működéseddel. milyen érdekes, egyik nő sem szereti állítólag a bunkókat, és egyiknek sem fontos h a férfi jobban keressen, aztán a valóságban vhogy mégis azt látni,h a nők 80-90% jobban kereső férfival jár, vagy házasodik, meg azt h még a tanult vagy jogászhallgató nők és az egyetem tahó bikájával fekszenek le.


"Az osszes lany olyan fiut keres aki meghalgatja es figyel ra... "


lol, igen ilyen fiút keresnek .BARÁTNAK.


"Ne általánosítasz? nem mindenki ilyen. Persze az izom és a pénz nem hátrányos tulajdonság, de vannak olyan nők is akik nem akarnak más pénzén élősködni vagy teljesen arra utalva lenni.Van aki szereti ha saját magát fenntartja.Nekem például: a kedves,rendes,okos pasik tetszenek. "


ja vannak ilyen nők, már leírtam h érdekes módon a nők nagy része még mindig felfelé házasodik, közben a fórumokon mind esküdözik,h nem kell h többet keressen a férfi. egy dolog,h mit hazudoztok össze itt, és egy másik a valóság.


kérdező: a legtöbb nőnek ösztönösen vonzó egy bunkó alfahím típusú férfi, mivel magabiztos, céltudatos, férfias. a pénz is fontos nekik, mert ösztönösen vonzó egy nőnek, ha a férfinak erőforrásai vannak. két hasonlóan kinéző férfi közül így hát nagy eséllyel a gazdagabbat és bunkóbbat fogják választani, akkor is ha előtte esküdöztek, h nem számít a pénz és h ők a kedves férfiakat szeretik. amúgy meg a legtöbb nő még a saját ösztöneinek sincs tudatában, szóval sokat nem kell adni arra, amit mondanak.

2014. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!