Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők miért nem lehet beismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért nem lehet beismerni hogy nektek igenis a gazdag, bunkó, izmos pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 22:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

te tényleg CSAK ilyen párokat látsz?! vagy csak ezekre figyelsz fel és fortyogsz magadban? csak mert nem mindegy. elegem van a sok puhap**s férfiből komolyan mondom! ha bajotok van magatokkal, akkor változzatok, mert utálom ha egy férfi pesszimista és azzal jön, hogy minden nő egy k**va akiknek csak a pénz kell.

hogyne, persze.. semmi sem a te hibád, minden a nőké! mert te biztos mindent megtettél azért, hogy egészséges szép külsőd legyen, intelligens legyél és önbizalommal teli felnőtt férfi akinek vannak céljai! ja! csak mert a nők ezt látják a szerintetek "b*nkó, gazdag, izmos pasikban"

2014. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 5-ös!

Tudod kinek mi a szép! Lehet meglepődnél ;)

De én legalább írni és fogalmazni megtanultam :)

2014. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%
Mert nem igaz? o.O barátom is tanul ugyanúgy mint én, a családja anyagi állapota nem az én dolgom, kedves és aranyos amivel újra és újra eléri hogy elolvadjak, és nem kigyúrt állat, az nagyon nem tetszik... de a barátomba teljesen szerelmes vagyok *-* ja hogy ő nem csak mocskolódni tud hogy milyen szemetek a nők... milyen fura :DDDD
2014. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
16%
sajnos ez teljesen igaz a nők 95%-ra, a maradék meg foglalt
2014. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%

@22:57


A "kedves" és "aranyos" fiúk az éretlen lányoknak, azon belül is inkább a tizenéves korosztálynál a nyerők. Egy érett nő nem fog kedves fiút választani, mert nem erőt, hanem gyengeséget sugároz magából, és egy nő az ilyen srácokat tudat alatt nem tudja tisztelni. A nőnek pedig férfira van szüksége, aki rendelkezik a klasszikus férfias tulajdonságokkal. Aki mellett nőnek érezheti magát, akinek gyermeket tud szülni, és aki képes őt megvédeni is, tehát biztonságérzetet nyújt. Egy kedves fiú nem valószínű, hogy erre képes lenne, mert az olyanoknak nem kenyere az irányíthatóság, sőt, azokból lesznek a "papucs-férjek". Ez nem jelenti természetesen azt, hogy egy férfinek "bunkónak" kell lennie, hogy férfi legyen. Nem, mert kell, hogy legyen benne romantika, és ki tudja mutatni a szeretetét. Egy férfi azonban alapból attól férfi, hogy: magabiztos, irányító és kihívást jelentő. Vagyis pontosan a "kedves" pasik ellentéte, mert bennük ez a három tulajdonság így nincs meg.

2014. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

Ja, és még valami, a 23:04-es válaszoló vagyok: Ezeket nem én találtam ki, hanem tapasztalat, és kutatásaim alapján írtam


Alapból egyébként egy 25 éves férfi vagyok.

2014. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon jó a kérdés,egyetértek a Kérdezővel,a kivételek pedig bizony nagyon minimálisak és foglaltak is...
2014. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%

Mivel a kérdés úgy szól hogy "nők", ezért magamra is veszem.

1. Kimondottan viszolygok az izmos pasiktól. Még az egészen minimális izom is visszatetsző számomra. Tudom, fura ízlésem van, de ez van. Felőlem lehet egy pasi vékony, vagy husis, csak izmos ne legyen.

2. A bunkóság nagyon taszít. Lehet egy férfi határozott, vagy aranyosan kisfiús, csak bunkó ne legyen. Az első tapló beszólás után hátat szoktam fordítani és elmegyek.

3. Gazdagság: nos, ez relatív. Én azt szeretem, ha a partnerem hozzám hasonló szinten van. Ha nálam csóróbb, az kellemetlen. De az is, ha sokkal jobban áll anyagilag, mint én, mert akkor máshoz van szokva, amit én nem tudok megengedni magamnak, vagy számomra idegen is. Kellemetlenül érezném magam mellette. A legjobb a hasonló anyagi színvonal.


Akkor én most ufó vagyok?

2014. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

Csak azert nincs csajod mert azt gondolod hogy nem kell tornod magad mert te ugysem fogsz bejonni egy lanynak sem mert a lanyok a bunko kocsog izompacsirtakat szeretik de kiabranditanalak ez nem igy van!!

Az osszes lany olyan fiut keres aki meghalgatja es figyel ra...

Es csak mondom en azert szerettem ki a nagy szerelmembol mert elkezdett bunkoskodni szval nem a lanyok nem a bunkokat szeretik!!

2014. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
En vagyok a 19 es is meg azt hozza teszem hogy gondolom azert irtad ki a kerdest mert neked meg nem jott ossze egy novel sem
2014. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!