Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki ezek után mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki ezek után mit érzek?

Figyelt kérdés
Hello 20/L vagyok. Van egy srác aki 10 évvel idősebb nálam. Már 3 éve ismerjük egymást. Egy helyiségben lakunk. Amióta megismerkedtünk minden héten beszélünk. Hol sms eket váltunk..hol felhiv hogy miújság velem. És egy két hetente minimum 1 szer találkozunk is. Van hogy többször. Ez megy már harmadik éve. Nekem nincs senkim. Neki néha van egy egy kapcsolata de sosem fordult komolyra a dolog. Nem kötte le magát még sohasem komolyabban. Nagyon jól megértjük egymást.. Minden megtudunk beszélni.. a szerelemtől a kapcsolatokrol a munkahelyi gondokrol a életről mindent. Egy fél év után már nem csak beszélgetés és sms ezés volt közöttünk hanem kialakult egy szexulális kapcsolat is. Immár két és fél éve. Nekem nagyon jó vele. És hiába van közöttünk sex is..mégis sokszor előfordul hogy ha találkozunk akkor hajnalokig csak beszélgetünk. A baráti viszony ami volt közöttünk ugyanugy megmaradt. De én beleszerettem :( Nem tudom mit tegyek..elmondjam neki mit érzek iránta? de ugyanakkor félek hogy akkor elveszitem teljesen.. vajon ő mire gondolhat? miért jó neki igy? néha tesz célzásokat rá hogy ő meg én.. de lehet csak én beszélem be magamnak. vagy lehet fiatalnak tart ? mit tehetnék? én szeretem. és akár a családot is el tudnám képzelni vele.. a szüleim is örülnének ha ő lenne a párom..mert egy rendes embernek ismerik őt és a családját is.... mit tegyek? segítsetek...
2010. jan. 5. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem amikor következőleg találkoztok fogd meg a kezét és kézenfogva sétáljatok ,majd állítsd meg (mikor megállítod fogd meg a másik kezét is) és mond el neki h beleszerettél vagy hajolj oda közel hozzá súgd a fülébe h szereted / csókold meg ha elhajol akkor ugyancsak mehet a fülbesugás. Ennyit tudok mondani én szeretném ha ezt csinálná nekem egy csaj:)

14/F

2010. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem belédszeretett ő is mert ha célozgat akkor csak félínk még vagy fél egy kapcsolattól. Ez elött volt csaja? (előző)
2010. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Előttem igen volt.. egy elég hosszú...5éves kapcsolata..amióta mi ketten találkozgatunk azóta nem köti le magát se ő se én....
2010. jan. 5. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez necces. Az biztos, hogy bejössz neki mint barát és kíván is téged. Lehet az is, hogy szeret, csak ő is így van vele, mint te.

Egy 30 éves pasinak már azért komolyabban kellene vennie a dolgokat. Nem tudom, te mit akarsz tőle?

--barátságot?

--vagy szerelmet, párkapcsolatot?

--vagy estleg maradhat laza kapcsolat?


Mert ha szerelmes vagy és párkapcsolatban akarsz élni, akkor is mindenképpen el kell mondanod neki, hogy te kezdesz többet érezni iránta, mint csak vonzalom és barátság. Tudod miért? Mert ha ő semmit sem érez, akkor neked az kínkeserves lenne, és úgy éreznéd, hogy kihasznál.

Ha azt mondja, hogy ő nem szeret, akkor távolodj el tőle és keress egy olyat aki szeret. Mert így még jobb ez, mert ha nem szeret,valószínűleg a barátságotok sem marad meg.

2010. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

már megint előző vagyok. Szerintem azért nem köti le mert nemlehet h megunt??

Akkor ne húzd az időt,mond el neki. Így lessz a legjobb nekiis nekedis! De lehethogy az a baj hogy nemvagy számára kihívás! Add magad nehezebben mikor mondjuk "szex" lessz XD...! Mert ha könnyen adod magad nemfog megbecsülni téged. Könnyen pótolható áru lennél akkor :)

Ha meg nehezen szerez akkor megbecsül.

2010. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az előzőt azt nem az előzőre hanem mondjuk az 1.-re értettem!
2010. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát az hogy ne adjam magam könnyen..ez amit irtam hogy nem csak sex van köztünk.. van hogy 3-4 találkozás során egyszer sincs sex... és csak beszélgetünk.. és nem szoktam kezdeményezni sose mert azt megalázonak tartanám ha én kezdeményezném a sexet nála:S és eltudnék vele képzelni igen egy komoly párkapcsolatot.. már kinőttem a disco party életből...ez arra nézve hogy ő már azért 30 sztem számit.. félek attól ha bevallom neki amit érzek. elveszitem teljesen...mert nagyon jó lelki társ ...nagyon félek a visszautasítástól :S
2010. jan. 5. 18:20
 8/9 A kérdező kommentje:
Jajj azt kihagyta hogy megunt... hát azt nem tudom..ha ment volna akkor nem keresne ugyanugy mint az elején... :S lehet fiatlnak tart.. talán
2010. jan. 5. 18:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocs az írás hibákért :) ha megunt volna... :)
2010. jan. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!