Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó néven veszik a lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó néven veszik a lányok, ha utcán próbálnak ismerkedni velük?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, ha várakoznak valahol, pl.:busznál, vonatra,akárhol és ott szólítják meg őket.

Nem arra, hogy kikezdeni velük, hanem normálisan ismerkedni. Ő is vár , én is várok,tetszene is...Vagy ennek nincs sok értelme, úgyse lehet belőle semmi komoly?


2008. aug. 1. 16:33
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez lányfüggő. Nekem talán még tetszene is, ha valaki tényleg normálisan próbálna közeledni. Minden csak attól függ, hogy mennyire vagy tolakodó, és mondjuk, hogy a lánynak van-e kedve hozzá, avagy nincs. De elég sok dologtól függ ez, nem lehet rá egyértelműen válaszolni.
2008. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem szoktak pasik beszólongatni buszon,vagy a megállóban,de ilyen bénán...h ó,azok a lábak,istenem..és sosem szólok vissza..de ha nem lenne barátom és vki odajönne dumcsizni és be is jönne,akkor azt lehet h értékelném...
2008. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez, sztem is attol függ, h hogyan probál meg ismerkedni a fiu.. mer pl. a beszologatások szerintem nagyon idegesitőek és arra én se válaszolok vissza sose.. de ha normálisan probál beszélgetni az ugy sztem oké..
2008. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Természetesen normális ismerkedésre gondoltam, nem beszólogatásra.

Bár gondolom nem ez a legjobb módja az ismerkedésnek...

2008. aug. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!