Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép és okos vagyok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép és okos vagyok, miért nincs barátnőm? F

Figyelt kérdés
A lányok félnek ettől a kombinációtól?
2010. jan. 5. 13:16
 171/189 anonim ***** válasza:
100%
És ha te ettől büszke leszel, akkor valóban nagyon sz*r lehet neked, de ezt nem mondom el többször, ne aggódj. :)
2010. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/189 anonim ***** válasza:
Dicsekszel, vagy az EGO-dat táplálod itt???????????
2010. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/189 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy rohadt nagy egos köcsög vagy...
2010. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/189 anonim ***** válasza:
látom kiemelted a kérdésed ennél nagyobb egózást még mindíg!! nem elég h. mindkei leugat de te még büszke is vagy rá!! biztos valmai kis selyemfiú vagy!!4 aki itt veri a f@szát meret nein cs egy barátja sem....
2010. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/189 anonim ***** válasza:

Bakker én is külföldről írok, mégis van ékezet... nehogy már ezen fenn akadjatok! A Vezérlőpultban kb. 10 másodperc alatt meg lehet változtatni a billentyűkiosztást, még nem is kell magyar nyelven telepített progi.


Amúgy kérdező, te egy ritka elbaszott ember vagy, olyan dolgot csinálsz, ami tök átlagos, mindenki csinálja (na jó, nem mindenki, de az emberek 99%-a), csak te valamiért büszkébb vagy erre az átlagosnál. Ez olyan, mint ha azt mondanám, hogy f@sza gyerek vagyok, mert két kezem van XD Sablongyerek vagy te, sablonos gondolkodással, az is tök sablon, hogy intelligensnek tartod magad, stb. Azért félsz magadat adni, mert magad is tudod, ami benn van, olyan kib@szottul egy hétköznapi senki, hogy sz@rt sem ér. Ezért próbálsz szórakoztató lenni saját magad számára. De ez is tök sablon, a mai világban az az értékes, aki szórakoztató, ezt a gondolkodásmódot a te senki személyiséged meg egy az egyben átvette, így próbálod bizonygatni magadnak, te milyen értékes vagy.


Csak szólok: nem vagy az. Max. öt percig hőbörögnek rajtad az emberek, aztán le vagy te szarva. Szar dolog, de ilyen a világunk, és ilyen álhülyeségekkel ha beledöglesz, se fogsz tudni érvényesülni, sose éred el a célod.

2010. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/189 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van...
2010. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/189 anonim válasza:
mert....
2010. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/189 anonim ***** válasza:
hát elég szánalmas
2010. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/189 anonim válasza:
Melyik oldalról tudom megszerezni a magyar államkincstár bélyegzőét vagy pecsétjének lenyomatát?
2010. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/189 anonim ***** válasza:

Kérdező, hát milyen sablonos egy kérdés ez?

Minden magára is valamit adó kamukérdező legalább egy jó szaftos háttérsztorit kitalál. Többet vártam tőled.

2010. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!