Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép és okos vagyok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép és okos vagyok, miért nincs barátnőm? F

Figyelt kérdés
A lányok félnek ettől a kombinációtól?
2010. jan. 5. 13:16
 131/189 anonim ***** válasza:
100%
hát a művésznevem nem árulom itt el,de nem kell általánosítani,attól én még igazat írtam,miért hazudnék,ugysem ismer senki,nem tudja ki vagyok,ezért nem írom a nevem sem meg.
2010. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/189 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Előző! És egy ilyen magadfajta lány milyen férfire vágyik?

Már ha egyáltalán vágysz komoly kapcsolatra ilyen munka mellett?

2010. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/189 A kérdező kommentje:

szerintem te is játszol mint én (bővebben az általam belinkelt kérdések...) mellesleg jó pont hogy szexualitással próbálsz a férfiakra hatni. aranyos :)

mellesleg simán benyomhattál volna egy kamu nevet, vagy egy kevésbé ismert "művésznő" nevét. Máskor ügyesebb leszel :)

2010. jan. 5. 14:59
 134/189 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem te még azt is kamuztad, hogy mindig más bőrébe bújsz. :D
2010. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/189 A kérdező kommentje:
a májamba látsz? :DDDD (amúgy szerinted miért mondtam volna ha nem igaz?)
2010. jan. 5. 15:01
 136/189 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod sajnállak, mert nálad az a sikerélmény, hogy kiírsz egy anonim oldalra egy kérdést, és arra sokan válaszolnak. Ahelyett, hogy kicsit nagyobb dolgokat érnél el. Akármi is igaz belőled, az tuti, hogy valami nagyon nincs rendben. Én aggódnék a helyedben, mr. sertés.
2010. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/189 anonim ***** válasza:
100%

Miért írtad volna, ha nem igaz?

Mert 2 órán át folyamatosan kamuztál. :D

2010. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/189 A kérdező kommentje:

sertés? :D

és miért kéne aggódnom?! mert játékos vagyok?

2010. jan. 5. 15:03
 139/189 anonim ***** válasza:
100%

igen,vágyom rendes,normális párkapcsolatra,csak ilyen munka mellett,egyelőre nem sok az esély rá.Amúgy én is csak egy hétköznapi lány vagyok,nincs a homlokomra írva,mivel foglalkozom,főleg hogy külföldön is élek.

Kérdező,nem tartozom senkinek sem bizonygatással,nem látom miért kellen magam igazoljam,nem szeretném felfedni magam,mert nem látom értelmét,így is sok az előítélet,lenézés,meg megalázás.Te magadból indulsz ki,engem cseppet sem izgat vagy érdekel,ki hisz nekem és ki nem,nem azért írok,írtam néha ide.

2010. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/189 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban 5 éve folyamatosan másnak adod ki magad, és te nem tudod ez miért baj, akkor szerintem nekem nincs is értelme felnyitnom a szemed (valószínűleg nem is sikerülne).

Ha meg csak most találtad ki ezt a sztorit, akkor csak nagyon unatkozhatsz, SERTÉÉÉÉS. ;))

2010. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!