Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek nagyon gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korey kérdése:

Fiúk! Szerintetek nagyon gáz ha a lány hívja el a fiút randizni?

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimba, már régóta tetszik, és két hónapja elkezdtünk dumálni. Nagyon aranyos, néha úgy érzem hogy én is tetszem neki, de ő nem hív el sehova. Nagyon gáz lenne ha én hívnám el? Köszi a segítséget! :)

2014. jún. 27. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz
2014. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 C0r3 ***** válasza:
Hát.. ha magamból indulok ki akkor nagyon gáz. 4-5 lánnyal jöhetett volna össze kapcsolat, és mindig a lányok kezdeményeztek xD Sajnálom, hogy töketlen vagyok. Kicsit szarul is éreztem magam miatta. Szóval szerintem ilyen nyíltan ne hívd el randizni. (16F)
2014. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Előítéletek mindenhol. Nincs azzal semmi gáz, nyugodtan hívd el.
2014. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintemm is hívd el.
2014. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.

Ez egy olyan dolog hogy vannak akik nagyon hagyomány tisztelők és gáznak tartják, és vannak akik modernek és elfogadják vagy tetszik nekik a kezdeményezés. Neked kell eldöntened melyik oldalt képviseled, viszont ha elhatároztad magad az egyik mellett ne foglalkozz azzal aki mást mond. Én határozottan az utóbbi vagyok és mint abszolút kezdeményezős típusú lány azt tudom mondani ... NAGYON NEM GÁZ!!!Ha csak félénk és rajta múlik, sose lesz semmi belőle.

2014. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát alapból én is 'hagyománytisztelő' vagyok, szeretem ha a fiúk kezdeményeznek, de úgy látszik előfordul hogy muszáj lépni :D De végül elhívtam, és eljön :))
2014. jún. 29. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök neki sok sikert :)
2014. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!