Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy srác osztálykiránduláson találkoztunk ott folyamatosan nézett , és felelsz vagy merszeztünk és kiderült hogy bejövünk egymásnak ! Eltelt egy kis idő bejelölt facebookon , remgeteget beszélgettünk .. Olyat is elmondtam neki amit másnak nem , és ő is közölte velem hogy kérdezhetek bármit mert most úgyérzi bármit elmondana nekem .. Ez eddig mind szép és jó volt de beszélgettunk arról hogy találkozni kéne ! Mert akkor mégcsak annyit mertem én legalábbis élőbe hogy csak köszönök neki . Monda nekem hogy menjek oda én , én őszintén el is mondtam neki hogy nemfog menni mert izgulok a közelébe , de aztmondta ő ezt megérti de ő se mármint én menjek oda .. Ezen képesek voltunk összevitázni (tudom kicsit gyerekes ) . Végül megbeszéltünk egy randit ! Abból se lett semmi de az már az én hülyeségem is volt , az mindettőnk hibája volt .. De inkabb az övé találkoztunk de láttam rajta hogy nem is akar találkozni vagy csak nem.érdekli . Nagyon rossz érzés volt ez az egész és ami a legrosszab nemkaptam konkret magyarázatot arra hogy miért én menjek oda .(eleve ő a fiú...) beszélgettünk két vagy három napig nem , furcsáltam is és egyik nap azzal fogadnak a barátnőim hogy tudtad hogy jár vele ?? Elkezdett járni egy másik lányal ! Annyira bántott a dolog .. De ő azt mondta nekem mikor beszélni akartam róla hogy nekem nem igért semmit meg hogy tudtával nem járunk meg stb.. Szerintem nem is érzett semmit .. De az a baj hogy én még kindig sokat gondolok rá ! Mi a véleményetek az ilyenről , és hogy tudnám elfelejteni a srácot ????

#helyzetről
2014. jún. 27. 04:21
 1/4 anonim ***** válasza:

szívás...

a srác biztosra ment. két csaj, az egyikkel csak össze jön

nem rossz taktika bár nem lennék a lányok helyében


neked egy dolgot tudok mondani:

örülj hogy nem te kaptál egy ilyen alakot!

ha most képes volt erre akkor később mit tett volna még?

viszont abban igaza lehet hogy ha nem beszéltetek ténylegesen róla hogy mi van köztetek az ilyen helyzet megesik:S


javaslom felejtsd el! biztos találsz nála jobbat!:)

drukkolok!

2014. jún. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ! És igazad van ,de beszéltünk róla csak ő várta volna el hogy én lépjek mindig !
2014. jún. 27. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy ezt mondom, de a fogalmazásból és a szituációból nekem úgy tűnik még fiatalok vagytok, és éretlenül kezeltétek mindketten a helyzetet, ezért nehéz elemezni mit kinek hogyan kellett volna máshogy. Ez nem gáz, kialakul magától és nekem úgy tűnik legalább van önkritikád.

A bunkóság viszont egy más dolog. Igaz hogy nem ígért neked semmit szóban... de gesztusokkal, kedveskedéssel ... randizással!!! egyértelművé tette hogy érdekled, és a minimum ebben a helyzetben hogy tisztelettel eléd áll és megmondja hogy meg gondolta magát, ráadásul van egy másik lány is aki tetszik neki. Bunkóság ha csak a saját érdekeit tartja szem előtt és a te érzéseidet figyelmen kívül hagyja.


Én azt tanácsolom ne foglalkozz vele. Egyrészt mert nem ér annyit a srác, másrészt mert úgyse tehetsz jobbat, harmadrészt mert most nem tiszta a fejed. Ha majd eltelt egy kis idő, feldolgozod, és úgy gondolod át az egészet, tisztábban fogod látni. Egyébként sem csináltál semmi rosszat. Szerintem megbántva lenni egy fokkal jobb mint a bűnbánat. Neki kéne rosszul éreznie magát, de sajnos nem teszi.

Az elfelejtés pedig tapasztalatom szerint ott kezdődik hogy, el is akarod felejteni. Ha ez meg van, szükséged lesz még türelemre és erőre. Maga a folyamat két lépcsős. 1. Nem gondolkozol rajta. Nem elemzed a történteket mit hogyan keltett volna, kinek volt igaza stb. 2. Ne gondolj rá. Ez sokkal nehezebb, mert akarva akaratlanul feldereng majd az arca stb.. viszont ha igyekszel el terelni a figyelmed (tanulás, hobbi, barátok, másik fiú?) előbb utóbb magától eltűnik.

2014. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszod !! Igazából udvarolt már más azóta de lehet pont ezért nem voltsm arra se vevő mert folyamatosan ő járt a fejembe .. Nemmegy nehéz elfelejnlteni kőszönöm a jó. Tanácsokat !!
2014. jún. 29. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!