Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más pasik miért fogadják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasik miért fogadják el könnyebben, hogy mi az ő súlycsoportjuk?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok valami népszerű a lányok körében, mégsem tudom azt mondani, hogy jó, akkor jó lesz nekem a nem szép is. Egyszerűen nem tudok megbékélni azzal, hogy olyat kelljen választanom, aki nem tetszik. Másoknak miért megy ez könnyebben?
2014. jún. 26. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mások nyilván tesznek érte, hogy jobbat kapjanak, nem cska siránkoznak
2014. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a te hozzáállásod a normális.
2014. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én nem erről beszélek, hanem hogy rengeteg nem jó pasinak van "hozzá illő", nem csinos, vagy egyenesen ronda barátnője, és boldognak tűnnek.
2014. jún. 26. 17:51
 4/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek ment.
2014. jún. 26. 17:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor szerinted egy ronda nőnek ne legyen pasija (még ronda se), a ronda pasiknak (mint te) viszont lehessen szép nője, és azokra hajtsanak, a csúnya nőkre meg senki. Mivan?
2014. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs olyan, hogy valaki túl jó hozzám vagy épp én "be kell érjem" valakivel, vagy épp ő velem. Azzal, hogy így csinálod, megalázod azt, akivel vagy és értéktelennek tartod.

Azt meg érthetnéd, hogy az ízlés egyedi dolog. Volt nekem nagyon szépnek tartott barátnőm is, és csúnyának tartott is.

Van aki szerint jóképű vagyok, van aki szerint átlagos, és van akinek a háta közepére se kellenék. Akkor most milyen csoportba is tartozom szerinted?

Nem kell senkit besorolni sehova, egyszerűen van aki tetszik és van aki nem. És kész.

A csajok is így vannak vele. Valószínűleg több nővel vagyok jóban, mint te , kérdező. És hidd el, nem így látják, ahogy te.

2014. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nézd én is próbáltam erőltetni ezt a dolgot, hogy állítólag ronda srácként maradjak a csúnya lányoknál. Tudod mi a legdurvább, hogy jobban megbántottak az ilyen nem is vonzó lányok, mint a szépek. Kicsúfoltak, játszadoztak velem, azóta valahogy nincs kedvem egy lánynál sem próbálkozni, ha néha próbálkozom is nem tudok már megbízni egyben sem, hiába mondják, hogy állítólag a csúnyácska lányok rendesebbek én épp ellenkezőleg tapasztaltam. :/ Igaz, szép lányokhoz amúgy érzem magam elégnek, nekem sosem kellett fullos szép lány, egy átlagossal is beértem volna de mondom, hogy méga csúnyább lányok bántak el velem alegjobban, azóta már fogalmam sincs, hogy egyáltalán milyen lányoknál van esélyem, mert nagyon úgy néz ki mind rondának tart. Ilyet szoktam kapni, akik nem úgy ismertek meg, hogy látták a külsőm, hogy nagyon jó fej srác vagyok, bírják a humorom is néhányan meg dícsérnek, hogy 10/10-es arc vagyok, de ez a max amit én elértem eddig, valamiért a lányok nem vonzódnak hozzám, de a legfájóbb ez, hogy még a csúnya lányok is csak bántani tudnak, nem jobb a szívük, mitna szép lányoknak. Mégis milyen lánynál lehet akkor esélye egy állítólag csúnya srácnak akkor?
2014. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert mások nem olyan felszínesek mint te, és nem csak a külsőt nézik.
2014. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt már máskor is leírtam a kérdésedben, legalábbis ugyanilyen kérdés volt: Az, hogy egy férfit egy általad csúnyának gondolt lánnyal látsz boldognak, nem feltétlenül azt jelenti, hogy belenyugodott, hogy nem jut neki jobb, lehet, pont őt látja a legjobbnak.

Tudom annak, aki még nem tapasztalta, hihetetlenül hangzik, de a szerelem néha felülírja a külsőségeket.

2014. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

3-as: én nem mondok semmi ilyet, hanem kérdezem. Mások miért tudják elfogadni, hogy nem jut nekik szép, és nekem miért nem megy ez? Mármint én képtelen lennék olyannal boldog lenni, akit nem tartok gyönyörűnek.

Szóval értem hogy racionálisan az logikus, hogy ronda járjon rondával, szép meg széppel, és ez általában működik is, de mi lehet az oka, hogy én nem tudok ebbe így beilleszkedni?

2014. jún. 26. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!