Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek füvezve, beszívva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek füvezve, beszívva könnyebben menne a csajozás, lehetnének sikereim szép lányoknál is nem csak a kövéreknél?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 18:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem... Idáig ne süllyedj le!
2012. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem mennyi a fű, egy jó nagy cigire való.

Figyelj én kipróbálom a hétvégén ha bejön irok.

0 csaj, 0 barátnő, 0 tapasztalat, 100%-osan szűz.

20F

2012. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

lehet de de nem biztos még nem probáltam


http://www.youtube.com/watch?v=TiEbO3VHbdQ

2012. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ekkora fasságot gyorsan verd ki a fejedből!!!!


Nem sok tapasztalatod lehet a spangliról ha ilyet betólsz kérdésként !!


Akkor inkáb talán az alkohol vagy ex,speed ezektől inkább vagy pofázós ,ismerkedős -.-"

De az eléggé cink alabból ,h azért szeretnél narkotikumhoz nyúlni mert nem megy az ismerkedés ne ez fatál gáz -.--.-.-.-

2012. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Csegi89 ***** válasza:
100%
Szerintem befritnyázva ne nagyon álljál le csajozni tesó...ha éppen a nagy hódítás közben rájösz valami brutális, világrengető összefüggésre és azt előadod neki (mert befritnyantva előadod neki), akkor nemhogy teljesen elmeháborodottnak fog nézni, hanem az összes valamire való ismerősének elkotyogja, hogy milyen bomlott vagy és az véleményem szerint rád nézve nem lenne éppen megfelelő végkifejlett...
2012. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 x) ***** válasza:

És gondolod hogy bármelyik csaj csak úgy szóba elegyedne valakivel aki láthatóan totál be van szívva? -.-

Ha hozzám odajönne egy ilyen alak én tuti elrohannék.

Ha meg nem tudsz barátnőt szerezni azért csak te lehetsz a "hibás". Változtass a stílusodon, a beszédeden, legyél igényesebb, járj új helyekre de ne akarj totál beszívva mászkálni a csajok után (akik beszívva talán jónak tűnnek de közben bányarémek) úgy hogy nem is tudsz magadról.

2012. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Az alkoholból már elegem van! Úgy már sikerült lányokkal smárolnom, de csak csúnyákkal, kövérekkel. Valami ütős anyag kéne, ami a piát helyettesíthetné.


Na meg a kíváncsiság is hajt milyenek lehetnek az ilyen cuccok.

2012. máj. 29. 18:24
 8/25 anonim ***** válasza:

Na ne fárassz !!


Aha persze-.-

Meg szivatnék veled 1 olyan magamféle jó 0.6,7-es cigit abból a falytából amit most tudok szerintem magadról se nagyon tudnál 1ideig nem hiszem ,h pont az járna a fejedbe ,h csajozz :DD

Főlleg ,h 1ső alkalom lenne ihhh az mindig mindenből 10x olyan brutál mert 1. ső alkalom..

Ilyen hozzá állással inkáb ne nagyon nyiss a drogok világába se :(

2012. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

ma 18:58


Miért is okoska?


Te minek drogoozol akkor meséld már el? MI az a nemes célod ezzel?

2012. máj. 29. 19:05
 10/25 x) ***** válasza:
100%
Na látod kérdező, olyan lesz a te agyi szinted is mint az előző válaszolóé.. :)
2012. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!