Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek füvezve, beszívva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek füvezve, beszívva könnyebben menne a csajozás, lehetnének sikereim szép lányoknál is nem csak a kövéreknél?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 18:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
19:07<---------PROBLEM ?
2012. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
szerintem toljál kokaint és tuti lesz csajod, tuti tipp
2012. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
te megint az alacsony,sportos srác vagy akinek nincs sikere a nőknél?!:DDDDD esküszöm feldobod a napom a világfájdalommal teli kérdéseiddel!!
2012. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

ma 19:23


Nem, én magas vagyok.


Valaki tapasztalat drogokkal kapcsolatban?

2012. máj. 29. 19:28
 15/25 anonim válasza:

Ugyan már! Füvezni akarsz, vagy csajozni? Mert egy beszívott sráccal nem állnék le, tényleg. Inkább tanulj meg lányokat fűzni. Szöveggel kb, mindenkit le lehet venni a lábáról. És ki mondta, hogy te igyál, füvezz? Ha ennyire félsz, inkább ittas, füves lányokat keress... Bár az se lesz nagy élvezet.

19/L

2012. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Hát ha Te úgy gondolod, hogy Neked a csajozás csak joint után meg, akkor váljék egészségedre! Ilyen állapotban még a legrosszabb poénokon is sírva röhögsz, de ezt szerintem nem kell Neked ecsetelnem. Ha be akarsz csajozni, ne matt részegen és ne "pics.akész" állapotban tedd, hanem full normálisan!
2012. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Csajozz be a neten! Könnyebb. És ki lehet szűrni a kővér macákat. ...bár néha azokat is jó szúrni :-)))
2012. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Hagyd a drogokat, komolyabb csajok pattintják a drogosokat.

Nekem pl. nem jött be a fű. Ha keveset szívtam semmi, ha sokat, beájulás, majd hányás.

Én whisky+ red bull- lal ütöm magam, ha nem vagyok elég laza.

De a legtutibb csajozni, az ismerkedési oldalakon. Ott azért vannak a csajok, hogy pasizzanak. Nincs megjátszás! És k...a jó csajokat lehet kifogni! Nekem elhiheted, mert így nősültem :-)

2012. jún. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Miyu97 válasza:

ezt a hülyeséget komolyan XD

szerintem hogyha nem sikerül normális csajt felszedni, akkor nem az fog segíteni, ha beszívva, meg részegen mész oda egy másikhoz.

én szemszögemből mondjuk egy olyan srác aki sportol, vagy normális, és nem füvezik esélyesebb mint egy beszívott valaki ><

2012. jún. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Úgy látom, neked még bőven van mit tanulni az élet dolgairól...

1. Gondolj már bele, ha odaállna eléd egy full-beszívott lány, aki alig áll a lábán, hülyeségeket beszél, és mindenen vihog, az bejönne neked?

2. Mi bajod a telt lányokkal? Nekik is vannak szeretetreméltó tulajdonságaik, sőt, sok esetben még több is, mint némelyik üresfejű "bombázónak".

2012. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!