Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég egy fiúnak ha szép az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég egy fiúnak ha szép az arca? Vagy a testének is szépnek kell lennie? És a belső? Mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Mi a fontosabb lányok?

arc?

test?

belső?


tegyük fel, hogy a belsőt megjátszom (vidám, felszabadult, vicces stb...)

a testem az szörnyű, iszonyúan görbe hát, semmi izom. 175centi 65-70kg.

a belső eredetileg sötét, magányos, antiszociális stb...(de el tudom játszani, hogy vidám és élet centrikus vagyok).


na melyik a fontosabb, a korodat is írd oda légyszi.


2012. máj. 28. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:

ui: az arcom az egyetlen pozitív dolog rajtam.

szép arcom van, kb ennyi.

2012. máj. 28. 13:23
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A test és az arc nagyon fontos nekik, azaz a külső az elsődleges náluk.


Mondhatom ezt 165cm magas 53kg súlyú fiúként.


Eddig csak a ronda,kövér lányok tapadtak rám, akik tényleg annyira csúnyák, hogy senkinek sem kellenek.


Gyúrd ki magad, én is csak ezt az egyet látom lehetséges esélyként a jobb világra. Aztán keresd magad gazdaggá, az a másik fontos tényező, a pénz.

2012. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az összhatás a fontos nálam. Fontos az arc, de am ebből elég egyedi ízlésem van. A test, nekem semmiképp ne legyen macis, inkább vékonyabb, de ne cingár. Ha egy pici izom van, az nagyon jó. Az iszonyúan görbe hát - őszintén szólva nálam kizáró ok lenne.


Nagyon nagy profinak érzed magad ezzel "a megjátszom a belsőt" felfogással. Hosszútávon nem lehet megjátszani magad, ezt vésd bele az agyadba. Mondjuk a dolog nagyban függ attól, hogy egy laza numerát akarsz, vagy egy komoly kapcsolatot.:D Ezt elfelejtetted leírni.

Szerintem ne próbálj megfelelni senkinek és ne erőpltesd a dolgot, előbb vagy utóbb úgyis megtalálod azt a lényt, akinek nem kell megjátszanod és elfogad antiszociálisan, sőtéten is.


24L

2012. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom szerint minden nőnek más és más a fontossági sorrend, az arc-test-belső hármas egymáshoz viszonyított súlya. Én úgy látom, hogy a legtöbb nőnek van néhány dolog, ami kizáró tényező, illetve vannak negatív és pozitív tényezők mindhárom tekintetében. Ha bármelyiken találnak kizáró tényezőt, ami egyébként egyénenként teljesen eltérő, akkor nem számít az, hogy mellette csak "pluszos" dolgok vannak. Ha nincs kizáró tényező, akkor a pozitív és negatív dolgokból összeáll bennük egy kép, ami eldönti, hogy hogyan állnak hozzád.


De az, hogy kinek mi pozitív, negatív, vagy kizáró dolog, az más és más minden nőnél, ezek súlya is változó. Van, akinek fontosabb egy izmos test, mint a szép arc. Van, akinek fordítva. Van, akinek kizáró tényező, ha az illető nem tud bárkivel bármikor bármiről bármeddig elbeszélgetni (személyes tapasztalat), van akinek csak negatívum, van akinek meg pluszpont.


Szóval erre nem lehet egzakt választ adni. Olyanra alakítsd magad, hogy az olyan típusú nőknek jöjjél be, akik neked szimpatikusak szoktak lenni, ne pedig olyan akarj lenni, aki mindenkinek megfelel, mert olyan sohasem leszel.

2012. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és aki csak a pénzért szereti a másikat az csak egy bélféreg!
2012. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába van szép arcod, ha

1. megjátszod magad (ennél kevés undorítóbb dolog van)

2. görbe vagy és fizikailag gyenge, és nem is teszel ellene (neked se kellene kövér, hájas lány, aki egész nap a lábát lógatja és nyavalyog az alakja miatt)

3. magányos és antiszociális alakkal kész pokol lenne egy párkapcsolat, mazochista lányoknál van esélyed


Amúgy a fontossági sorrend nálam:

1. arc, tekintet, mosoly

2. belső (mondjuk ez szoros összefüggésben van az elsővel, úgyhogy akár két első is lehetne)

3. test


De az általad leírt személyiség-test kombó a világ legvonzóbb arcával sem kellene soha a büdös életbe.


23/N

2012. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az en baratomnak pl egyaltalan nincs jo teste de nagyon aranyos arca van szep szemei jo a humora is:) szerelmes is vagyok belé
2012. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!