Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért alakult ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért alakult ez így ki, hogy a fiúknak nagyon nehéz egy lányt felszedniük, ellenben még a legkevésbé vonzó lányok is sokkal könnyebben szereznek pasit maguknak?

Figyelt kérdés
Nem egyszer láttam nagy, kövér lányokat, sportos, jóképű srácokkal, ahol esküszöm jobban tetszett a srác, mint a lány, pedig hetero vagyok. :D Ellenben én átlagos srácként sokszor még a legcsúnyább lányokért is élet-halál harcot kell, hogy vívjak. Na, de a környezetemben is ezt tapasztalom, hogy a full jó pasiknak van csak mindig nője, az átlagos vagy rusnya srácoknak nincs senkije szinte sosem max néha egy-két alkalmi kavarás nagy nehezen összejön. Ellenben a lány ismerőseimnek mindnek vagy több éve kapcsolata van már, esetleg férje vagy éppenséggel hétről-hétre más pasija van, de inkább havonta cserélgetni, mert olyna lazán megtehetik a lányok ezt manapság.
2012. dec. 1. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Százszor ki lett vesézve a téma. Azért nincs nőd, mert szombat este kiírod százegyedjére is ezt a kérdést, ahelyett, hogy kitennéd a lábad a házból. Úgyse lehet téged meggyőzni arról, hogy amit írsz, az baromság az első szótól az utolsóig.
2012. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudod, a molettebb csajok lazábbak, vagányabbak, vidámabbak, mint azok a társaik akiknek az az életcéljuk hogy jól nézzenek ki, és közben akörül forog az életük, hogy aznap hány kalóriát ettek meg. Mennyivel jobban érzed magad egy jópofa csajjal aki eszik veled egy pörköltet kólával, mint amelyik csak salátát vagy joghurtot eszik, és utána is lelkifurdalása van, valamint rohan a tornaterembe és a műkörmöshöz meg a fodrászhoz... szerintem ez elgondolkodtató kéne legyen.


Akinek nincsenek megfelelési kényszerei, és könnyen teremt kapcsolatot másokkal, azok általában nincsenek barát/barátnő nélkül sokáig.

2012. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Átlagos srác vagy?Ezt mire érted?Milyen a megjelenésed?Milyen az öltözködésed?Bizos vagy benne,hogy jól érezné magát egy lány veled?Tudsz udvarolni?Sokan gondolják magukról,hogy átlagos srác.De ez mit takar?Mihez képest átlagosak?37F
2012. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nagy kövér állat a lány,attol még lehet nagyon szép. Az arca ha tetszik ,engem sem zavar,ha kicsit csülkös, bár azért ne legyen olyan egész estét kitöltő hatalmas nagy pecsája. CSak arról van szó, hogy ahogy sok nő szereti a mackós férfiakat is, úgy sok pasasnak bejönnek a szép macilányok is. Nincs ezzel igazából akkora gond.

De a férfiak szerintem sokkal éhenkórászabbak, kevésbé van a fellegekben az elvárásaik mint a nők zömének.

2012. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amit írsz nem igaz, vagy az ízlésed rossz. A nagyon csinos lány az eléggé relatív. Akkor csak vegyük a plázacicákat, valakinek tetszenek, de nekik, csak az izmos kopasz bmw/audi tulajdonos fickók jönnek be, egy átlagos srác sosem kéne nekik. Nekem ezek a lányok nem tetszenek. Valaki, a sminket visszafogottan használó lányokat rondának tartja, még ha bájos arcuk is van ( nekem ezek jönnek inkább be ) és láss csodát köztük találtam meg eddigi barátnőimet. Egyszerűen meg kell találnod, hogy hol keresgélj ennyi.
2012. dec. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 00:37


Nekem is a természetesen szép lányok jönnek be, ahogy neked. Attól még nem könnyebb a férfiaknak párt találni, főleg, ha nem vagy valami jóképű, magas gyerek vagy félénkebb, zárkózottabb típus vagy, nem egy társasági ember. Szerintem manapság a lányoknak van joguk válogatni, a fiúk nagy része meg örül, ami jut neki úgymond.

2012. dec. 2. 01:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Én tök béna srácnak tartottam magam. Mindig magasra tettem a lécet nő-ügyben, ezért szinte sosem találtam barátnőt magamnak. Persze ez összefüggött a gondolkodásommal, hogy béna srác vagyok.


Aztán eljött egy pillanat, annyi ócska, semmit nem mondó kapcsolat után, amikor megláttam álmaim nőjét! Begerjedtem és mindent elővettem, ami (nem a nadrágomban, hanem) a fejemben volt! Tartott néhány hétig, de összejöttem a gyönyörű csajjal! Olyan szép volt, hogy a jó csávók jó csajai elbújhattak volna mögötte! Legalább is én így éreztem. Összeházasodtunk, van 3 gyermekünk, szeretjük egymást azóta is!


Ami a lényeg az egészből, hogy bármilyen furcsa, BENNED van a hiba! TE is össze tudsz szedni bombázót! Nekem többen mondták már, hogyan lehetnek ilyen szép gyermekeim (ki nem mondott gondolat:... mert te tök ronda vagy)? Az én csúnyaságomat a nejem szépsége nemhogy kompenzálja, hanem túlhaladja, csak ezért!


Ha te átlagos pasinak tartod magad, akkor viselkedj átlagos pasiként! Vagy viselkedj egy kicsit rámenősebben, mint amit átlagosnak gondolsz! Tűzz ki egy célt, hogy milyen nőt szeretnél magadnak és NE ADD LEJJEBB! CSAK az ilyen nőkkel kezdj ki, náluk vágódj be!

Csak kitartás kérdése, néhány szerencsétlen tapasztalat, de el kell jönnie a TE idődnek is, amikor meg fogod találni azt, akire vágysz! Ki az, aki nem viszonozza azt a kedvességet, törődést, amit folyamatosan árasztanak felé?!

Talán akad egy-kettő, aki mégse, de neked azt kell megtalálni és kivárni, aki a nyakadba ugrik mindezért!


Türelem barátom, türelem!


43F

2012. dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdező a 6. hozzászólásban már le is írta a lényeget. Nem kell ahhoz úgymond még "csúnyán" sem kinézni, hogy egy fiúnak ne legyen párja; hanem bőven elegek ehhez a belső tulajdonságok. Én például nem tartom magamat csúnyának, sőt elég magas is vagyok, de mindig is félénk, zárkózott voltam, befelé forduló típus, nem voltam soha társasági ember. Ez önmagában véve még nem is baj, csak éppen így nem lehet párt, sőt még barátokat, társaságot sem szerezni. Ezt a dolgot érezni kell, mert lehet itt bármit írni meg mondani, aki nem volt soha ilyen, az nem tudja, hogy ez milyen kegyetlen állapot tud lenni.

Minden embernek van egy alapvető karaktere, amin nem lehet változtatni. De ha valakinek sikerül is változnia belülről valami csoda folytán, mindez még akkor sem elég, mert ha eleve nincsenek valakinek barátai, meg egyáltalán semmilyen társasága, akkor hiába változik is meg, az embernek állandóan szembesülnie kell azzal a ténnyel, hogy vannak bizonyos dolgok, amiket nem lehet erőltetni, befolyásolni, mert ugye, minden kétoldalú. Senkihez nem lehet odamenni azzal a kéréssel, hogy "könyörgve kérlek, legyél már a barátom vagy a barátnőm, mert hihetetlenül magányos vagyok, nincsen senkim, sem párom, sem társaságom"

Ha pedig egy ember eleve nem is kerül társaságba, nem kerül olyan helyzetbe, akkor nincs esély semmire, nemhogy egy másik neművel való ismerkedésre. És az a legszörnyűbb az egészben, hogy az idő meg rohan; kegyetlenül, átkozottul, könyörtelenül, az évek elszaladnak az embernek a feje fölött. Igazából már nem is tudom, hogy nekem mire, kire, illetve milyen jellegű kapcsolatra lenne szükségem. Az biztosnak tűnik, hogy ennyire azért már nem szeretek egyedül lenni én sem.

Vannak olyan emberek is, akiknek sikerült; sikerül még akkor is, ha nem tartják a külsejüket előnyösnek. Ez azért történhetett így, mert megvannak bennük a szükséges belső tulajdonságok, és ezek kompenzálják a külső hiányosságaikat. A másik dolog pedig az, hogy hihetetlenül nagy szerencséjük van az ilyen embereknek, férfiaknak: egyrészt amiért ilyen belső tulajdonságaik vannak, másrészt pedig amiért a sokadik alkalomra sikerült olyan nővel megismerkedniük, aki nem utasítja el őket.

Tehát mindebből az következik, hogy még a kellő belső adottságok sem bizonyulnak elégnek önmagában véve, hanem a sikerhez az is kell, hogy a sors a megfelelő személyt "vesse" eléjük. Mindez olyan, mint egy szerencsejáték ilyen szempontból nézve. Persze, az is relatív dolog, hogy kinek ki a "szép", és ki a "csúnya".

Tehát duplán nehéz dolog mindez, mert még a szerencse is jelentős szerepet játszik mindebben. Az ilyen hozzám hasonlóak pedig legfeljebb a csodában reménykedhetnek, vagy már abban sem.

2012. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Még azt is hozzá kell tenni, amir szintén a kérdező utalt, hogy a lányok, nők általában úgymond "ki vannak szolgálva", tehát nekik csak választaniuk kell, nem pedig vért izzadva köszködni. Ezért is van nekik sokkal könnyebb dolguk.
2012. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző! Mintha magamat olvasnám. Ez nagyon szép volt! Remek! Remeteman! figyelj... Pontosan erről van szó, hogy hiába a jó külső, ha egy nulla a belső tulajdonságaid, személyiséged kisugárzása. Sőt hiába vagy intelligens, tanult, sok mindenben járatos, és írásban jól kommunikáló, oldott közegben még talán jó szövegelő is,ha abban a feszélyeztetett idegen közegben, ahol ismerkedni kéne, szemtől szemben ezt az egészet képtelen vagy kifejezni. A szó elakad, nem jön, motiváció nulla az ismerkedésre, csak a nemi vágy hajt, egyszerüen nincs miről beszélni senkivel, néha oda odaköszön az ember, meg egy pár erőltett mondat, de érzed,hogy nem az igazi, mű gané az egész. Én is ilyen vagyok, hogy nem vagyok túl haverkodós típus, nem tudok vegyülni sokmindenkivel, akiknek nem bírom a pofájukat, akik stílusidegenek. Nőkkel meg ugye a visszautasítástól való félelem, meg hogy állatira gőzőm nincs miről kéne ezekkel beszélni, hába szólítanak le, még akkor sem tudok partner lenni velük. Állatira nem jön a szó olyankor. Gyakran vagyok emberek közt, de mégsem foglalkozom velük, ha nyitnak felém, azt is képtelen vagyok elfogadni. Nem megy. Nem érzem jól magam ilyen helyzetekben. Nem szeretem a képmutatást sem.

Sok alacsony hobbtsrác itt panaszkodik hogy milyen szar az élete, mert hiáb csúcs belül,ha kívül egy igazi kobold, de legalább ekkora gané,ha pont fordítva van a helyzet.

Engem is aggaszt, hogy úgy telik az idő mint az állat, szinte még olyan,mintha tegnap lett volna nyár vége, már szinte karácsony. Elég lesúlytó. Ez is azért van, ez ,hogy gyorsabban telik az idő észlelésben, mert üres gané az élete az ilyen embernek, akivel mindennap ugyanaz történik, nincs társaság, nincsenek örömök, bánatok, konfliktusok, lófhasz nincs. Így nincsenek fórdulópontok =viszonyítási pontok sem az életben, és így az egyhangúság azt eredményezi, mintha egy hónap 1 hét lenne. Elég gáz. Ezt hívják üres szar életnek. AKik boldogan élnek, azoknak elképzelni sem lehet, milyen tartalmas életük lehet, nekik 1 év is lehet hogy 10 nek tünik. Ők nem pocsékolják az idejüket. Kár hogy a mifajtánk nem képes a boldgságra.

Valóban , köpedék nehéz dolog lélekben változni. Eröltetett, erölködés. Én azt mondom, testileg könynebb változni, mint lélekben. De a másik oldalnak meg pont a fordítottja a nehezebb.

Egyetértek, ez az egész szerelem mizéria egy nagy szerencse dolga. Mindegy hogy milyen vagy, ha van egy olyan igényszintű egyed akinek bejössz, akkor nyertél, ha soha nem kerülsz ilyen közelébe, akkor meg bebukod. Az a baj,hogy mindenkinek másmilyen kell. Más a zsánere. De az is alap, hogy kívül belül állati jónak kell lenni egyszerre,hogy valamennyire legalább álmodozni mertj a vlaamikor bekövetkező csodáról. Ezek nélkül reménykedni sem kell, hogy jobb lesz. Nincs egyszerüen értelme. A várólistára csak akkor kerülsz fel, a bodlogság felé, ha kívül belül okés vagy teljesen. Egyébként elkapáltak egy életre.

2012. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!