Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mernétek kézenfogva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mernétek kézenfogva végig sétálni egy nagyvárosban a világ egyik legkevésbé vonzó fiújával?

Figyelt kérdés

Én idetartozom, teljesen megértem, ha nem vonzódik hozzám egy lány sem, cssak a sok elutasítás a finnyás arckifejezések, na ki merne bevállalni ezek után? :D

Gondoltam, hogy senki.


2012. nov. 29. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én igen:)
2012. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj falun :D
2012. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Üdv a "legkevésbé vonzó fiúk" klubjában.


Mint képviselő szeretnélek köszönteni a klubban. Moe a kocsmáros is üdvözletét küldi. Több tagunk sajnos még nincs.

2012. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves első, csak addig vagy ilyen bátor, amíg nem látod a szörnyet! :D
2012. nov. 29. 23:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Meghívlak egy sörre tesó! :D
2012. nov. 29. 23:26
 6/8 Fke ***** válasza:

Szerintem a ciki az, hogy a GYIKon sajnáltatod magad. A férfinak nem kell szépnek lennie. Legyél határozott, erős és veszélyes.


Van olyan nő, aki kifejezetten a ronda pasikra bukik, ha nem tudsz nőt szerezni az vagy azért van mert fiatal vagy és a korodbeli lányokkal próbálkozol (ahelyett, hogy nőket hajtanál inkább)vagy jellembeli (pl félénk vagy).


Ha szörnyetegnek nézel ki, akkor legyél is az. Egy bestia nem kérdőjelezi meg a saját döntéseit, mindig tudja, hogy mit akar. Elég, ha akkor mutatod meg a gyengéd oldalad amikor a hölgy már teljesen odavan az állatért.


Na remélem ez segít. Ne add fel és hidd el, hogy csak a kislányokat érdekli, hogy hogy nézel ki.

2012. nov. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a külsőd nem vonzó, a belsőd legyen az! Ha alapjáraton nem rendelkezel nők számára vonzó belsővel, kezdj valamit amivel azzá válhatsz. Sportolj, gyúrj (annyi ronda arcú izompacsirátát látok nők gyűrűjében), tanulj hangszeren, ha anyagilag megteheted vagy kis hajtással megtehetnéd szerezz be egy járgányt, fasza bringát, motort, autót.

Ezek tipikusan olyan jellemzők amikre buknak a csajok, no nem azt mondom hogy az értelmes lányokat így kell megtalálni, de tapasztalat szerzésnek és önbizalom növelésnek az egyszerű, olcsó lányok kiválóak akiket ilyen tippekkel fel is lehet szedni.

2012. nov. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mernék. Sportoljál.
2012. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!