Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit Csináljak? Elmenjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Csináljak? Elmenjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves fiú,aki randizni akar velem.Én viszont kicsit félek ,hogy nem tudok majd miről beszélni vele,mert izgulni fogok.(volt egyszer egy randim ami borzasztó volt,nem éreztem jól magam rajta.)Most nem tudom mit csináljak.El is akarok menni meg nem is.

15/L


2010. jan. 4. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:

én nem attól félnék h nem bírok majd miről beszélni.

persze ha biztos vagy benne h megbízható akkor menj csak el vele. De én nem mennék.

2010. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne rinyájj! igyál meg randi előtt egy kancsó fröccsöt, aszt nem fogsz izgulni!
2010. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért nem??
2010. jan. 4. 20:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is randiztam nállam idősebb fiúval, konkrétan én voltam 17, ő 28:DD És mindig tudtunk miről beszélgetni, bár azért kissé pórbáltam felnőttesebb témákat felhozni.:) Ha tetszik, szimpatikus akkor szerintem nyugodtan menj el rá. Ismerd meg, és utána meglátod.De ha nem szereted az időseket akkor ne:)
2010. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
énse mennék mert azért mégis csak 21 éves..:/
2010. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és még tényleg csak akkor menj el vele ha megbízható, és már régebb óta ismered, mint pl 2 hét..
2010. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
miért baj az ha idősebb?:D
2010. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az a baj ,hogy idős.Én kicsit feszült vagyok az ilyen helyzetekben,nem tudom hogy oldódjam fel.
2010. jan. 4. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:
az ijen randikon mindenki feszült. ne félj ha nem méssz el honnan tudod meg hogy ő e életed vagy ő lett e volna életed párja? ha ott lesztek egymással szemmben akkor ha nem szóltok semmit az sem baj nem kell egyből mindnről beszélni.. csak mosolyogj .. :)
2010. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha most nem mész el, akkor később is zavarban leszel a randikon. Gyakorolni kell, még ha ciki is.
2010. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!