Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek vele? Tanácsra lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele? Tanácsra lenne szükségem

Figyelt kérdés

Egy hete kb. találkoztam egy férfival(majdnem elütött,mert a kutyám kiugrott a kezemből és a pasi kocsija előtt sikerült elkapnom az út közepén...),valahogy megszerezte a számomat és folyton sms-ekkel bombáz,meg hívogat,azt akarja,hogy vacsorázzak vele.

Az egy dolog,hogy jól néz ki(bár általában nem jönnek annyira be a nálam az idősebbek,de csak az egyik ismerősömtől tudom,hogy kb. mennyi idős,egyébként rá nem jöttem volna.),de azt is tudom róla,hogy nagyon gazdag(értsd:több 10 milliós kocsik,drága nyaralások évente többször,hatalmas ház,drága dolgok,stb...).Ezért nem tudom,hogy mit tegyek.

Mert az egy dolog,hogy tetszik,de én nem vagyok gazdag...Nem értem,hogy miért pont velem akar randizni.Már arra is gondoltam,hogy lehet,nem is velem akar találkozni,csak félre tárcsáz.Nem értem,hogy miért pont engem akar.

Teljesen átlagos huszonéves lány vagyok.


Mit tegyek?Elfogadjam a meghívást?


2011. máj. 13. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, mit veszíthetsz? Eszel egy jót és mindent ő fizet.
2011. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy vacsora belefér nem vesztesz vele semmit
2011. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert könnyű prédának lát, tetszel neki, és ki akarja próbálni veled a dolgot.

Mivel egyszerű lány vagy, te az ilyen külsőségeket nagyon tudnád értékelni, és éppen ezért ő úgy érezné, hogy őt értékeled.

Ha van kedved, kipróbálhatod egy rövid időre milyen igazán jólétben élni. Ügyes kutyád van egyébként, mert tudja, hogy nem egy Lada elé kell kiugrani.

2011. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én elfogadnám, de tudd, hogy a kutyádra hajt,


nekropedozoofil ugyebár

2011. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sztem is belefér bőven, ha meg nem vagytok 1 hullámon akk nincs további..:)


és kajáltál egy jóót ingyen:D

2011. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt a vacsorameghívást simán el kellene fogadnod, max. lesz egy jó estéd, eszel egy jót. Egyébként meg nem olyan hihetetlen a dolog, hogy pont téged akar. Nem minden a pénzen múlik. Szerintem adj egy esélyt a dolognak, meglátod, mi lesz belőle. 21/L
2011. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus, akkor fogadd el a meghívást, vesztenivalód nincs. De ne azért, hogy ehess egy jót ingyen, ahogy itt néhányan tanácsolják.. Kezdem érteni a fiúkat. :S
2011. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utsó: a rákért nem lehet érteni a poént?


ezzel csak viccessé tesszük a légkört..

2011. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg kicsit benézted. Pont ezt mondjuk, hogy ha nem jön össze a randi, tehát kiderül, hogy nem tudnak mondjuk beszélgetni, nem egy a stílusuk, nem illenek egymáshoz, stb., akkor legalább volt egy kellemes estéje. Nem az ingyen kajáért, na. Szerintem ez mindenki számára érthető...
2011. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el vele simán!De egy olyan helyre,ahol van ismerősöd(pl a pincér v a tulaj),szóval olyan helyre,amit te ismersz.Nehogy valami gixer legyen!23N
2011. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!