Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár tanácsra lenne szükségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár tanácsra lenne szükségem. Mit tudotok tanácsolni?

Figyelt kérdés

Hello!

Bele is csapok a lecsóba. Van egy lány akit felvettem msnre és jól elis beszélgetünk. Az őszi szünetben elakarom hívni valahova moziba v. stb. Na most ha moziba megyünk akkor szerintetek így első találkozáskor megfogjam a kezét? Vagy esetleg smárolás? Vagy az még sok elsőre nem? Adjatok még egyéb tanácsokat is. Előre kösz. Hali.


2009. okt. 23. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Csók talán oké, a randi vége felé, HA olyan a szitu. Kézfogás nem oké. Ne rohanjunk.

Plusz szerintem mozi előtt, vagy inkább után üljetek be beszélgetni valahova (kávézó, ilyesmi), megosztani a filmes élményeket, és ismerkedni. A mozi nem a legjobb hely ezekre, az első randinak meg pont a másik felmérése lenne a célja.

2009. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mozi nem a legjobb hely első randinak! És ne támadd le rögtön, esetleg randi végén egy puszi, de semmiképpen sem csöpögős smárolás!
2009. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kézfogás esetleg, csók ne.
2009. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem. akkor nem mozi lesz. esetleg valami jóhelyet tudtok mondani bp-n? a smár az az így utólag szerintem is sok első randin. inkább csak kézfogás lesz.:)
2009. okt. 23. 13:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a lány.Ha ilyen "bevállalósabb" akkor a randin lehet már csók lesz,észre veszed majd úgyis azt a pillanatot,mikor meg kell csókolni..

Mozi amúgy tényleg nem jó mert nem egymásra figyeltek hanem a filmre,semmi beszélgetés csak ültök egymás mellett a sötétben.Elsőnek nem tudom hol lenne jó,de szerintem egy séta is jobb lenne,vagy akár mondjuk elmenni Szentendrére,Visegrádra stb.(Újpest Városkaputól mennek a Volán buszok,kijössz 500ft-ból :) ) És egy sétálgatás egy szép helyen szerintem jobb.De mondjuk akár Margit-sziget is lehet,az meg ingyen van,még buszra se kell fizetni(gondolom van BKV béret :D )

Sok sikert! ;)

17/L

2009. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is margitszigetre gondoltam. Hát én így beszélgetéseinkből bevállalósabbnak ismertem meg. Na majd meglátjuk milesz.:) Kösz.
2009. okt. 23. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva jól esne, ha egy Margit-szigeten megfogná a kezem.:) Vidd el moziba szerintem, az jó ötlet!:D Utána ahogy már elöttem is mondták üljetek be valahová!:) És amikor hazakíséred(mert gondolom hazakíséred) akkor adj neki egy puszit. Attól függ hová, ahogyan reagál. Lehet, hogy az lesz, hogy örül neki és középen fojtatódik az egész! Az is lehet, hogy marad az arcra, mert még túl korai neki is:)

L/14

2009. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kort nem írtál ezért nehéz lesz mert a kortól is függ

és margit-szigeten egy séta egymás megismerése céljából az jó ötlet

2009. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16éves fiú vagyok.
2009. okt. 23. 18:03
 10/10 anonim válasza:
0%

Szerintem hágd meg...



...csunnnyán.

2009. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!