Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Elmenjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmenjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nemrég bevalotta, hogy tetszem neki, és mondta, hogy szeretne találkozni velem. De én nem tudom, hogy elmenjek e vele mert teljesen más típusú mint én. Egy csomó buliba jár, van 1000 haverja, néha iszik, sátrazni megy a haverjaival. De én nem ilyen vagyok. Én visszahúzódóbb vagyok. szeretek inkább otthon lenni vagy csak a nagyon közeli barátaimmal találkozni. De egyébként helyes srác és nagyon kedves meg vicces. Szóval ti mit tanácsoltok? Adjak ennek egy esélyt vagy inkább ne is talizzak vele mert úgysem menne?
2011. júl. 8. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon romantikus! Mit veszíthetsz? Én bevállalnám, nyílj meg te is!
2011. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DakotaDamon ***** válasza:
Menj el! Ha van benne annyi, hogy érdeklődik, és elhív, és neked is tetszik, semmit se veszíthetsz! :)
2011. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azon parázok hogy lehet hogy az elején minden jól alakul de aztán ha mondjuk bele akar rángatni valami buliba vagy hasonló én meg nem akarom akkor megharagszik/összeveszünk. Nem akarok azon változtatni hogy ilyen "itthonülös",visszahúzódó vagyok. Azt mondta hogy ő már megunta az ilyen partyk*rvákat(bocsi a szóért)és normális lányt szeretne.
2011. júl. 8. 16:59
 4/5 DakotaDamon ***** válasza:
Na, ha nyitott arra, hogy változtasson, akkor meg tényleg nincs gond. :) Vagy ha mégis buliztatni akar, akkor mondd meg neki, hogy egy normális lány nem ilyen. :D De amúgy neked se kell mindig otthon ülnöd! Néha elmehetsz vele.
2011. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii! :D holnapután talizunk :) kiváncsi leszek...
2011. júl. 11. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!