Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jószerint csak a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jószerint csak a női ismerőseimet látom a facebookon kiírva, hogy ez kapcsolatban van, az kapcsolatban van, emez jegyes lett, amar házas lett? Férfi ismerősöket miért ritkábban? Nem verik nagydobra?

Figyelt kérdés
Ezek távolabbi ismerősök, tehát nem nagyon beszélek velük, így ne tudom kideríteni, melyik valós, melyik fiktív dolog. Mindannyian 25 körülik vagy felettiek.
2014. jún. 24. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Igazából ugyanannyi nőnek el kell kelnie, mint amennyi férfinak, szóval szerintem csak a férfiak talán annyira nem foglalkoznak vele. :D
2014. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg igaz, amit mondasz. De mintha az ismeretségi körömben a lányok kapósabbak lennének a pasiknál, úgy látom. Bár ki tudja.
2014. jún. 24. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:

egy ismerősöm tavaly nyáron jegyezte el a barátnőjét. facebookon most tavasszal került kiírásra, hogy el van jegyezve, addig még annyi se volt, hogy "kapcsolatban". közös képek az utóbbi egy hónapban/pár hétben kerültek csak fel. szerintem úgy gondolja, hogy senkinek semmi köze hozzá, aki fontos és lényeges, az tud róla, ismeri a lányt is, őt is, tisztában van a dolgokkal. aki nem lényeges, annak meg aztán nem fogja kiteregetni a magánéletét. szerintem. mondjuk ilyen típus is a pasas, amennyire én ismerem (aránylag jól). még magáról az eljegyzésről is csak nagyon kevés embernek beszélt. nem azért, mert titkolja. egyszerűen ő ilyen.


hasonló okokat tudok elképzelni a te ismerősi körödben is. nem beszélve arról, hogy ha kicsit is attraktívabb lányokról van szó, akkor ez a dolog elég hatásos szűrő lehet az éppen facebookon garázdálkodó magányos farkasok számára, hogy tudják, ez szabad, ez foglalt, ez már mindjárt házasodik, szóval nem fogják zaklatni őket. gondolom én.

2014. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A férfiaknál úgy tapasztalom, hogy nem mindig olyan szinten tartják fontosnak ezt közölni a Facebook-on, mint sok nő. (Kivételek persze vannak mindkét oldalról) De az is lehet, hogy a te lány ismerőseid valamivel kapósabbak, mint a férfi ismerőseid.
2014. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát, hogy ne riasszuk el a többit :D


én csak azért nem, mert tényleg max 10 emberre tartozik, másrészt ugye, ha vége, akkor visszaváltogatni...

2014. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!