Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor van baj egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van baj egy kapcsolatban és miért (sokszor), ha a nő mennyivel keres többet, mint a párja?

Figyelt kérdés
Van nagyon sok ismerősöm,a hol a nő 30-50 ezerrel többet keres a párjánál, ott szinte sosem szokott baj lenni. De mennyi az az összeg, mikor már egy férfinak az kínos lehet és esetleg a nőknek is (bár szerintem ez a férfiakat jobban frusztrálja valamivel).
2014. máj. 19. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy normális kapcsolatban ilyen gond nem merül fel.
2014. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fazon fizetésétől számitva +200-nál.


Tehát keres a pasi X Ft-ot, és te ugyan annyit és még plusz netto 200-at leteszel.1 év és borul a kapcsolat.

2014. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
alig lehet kimászni belőle még gyerekkel is.
2014. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem, hogy kb ez a határ. Van az unokatestvérem és a felesége. Most őt 10 év kemény munka után (ő volt a legjobb ott) kirúgták a banktól, mert új főnök jött és a saját embereit tette a főosztályvezetők (ő az volt)helyére. Nettó 400 körül vitt haza. Fél év múlva talált magának új helyet, de már ,,csak" (10 ből 8 ember örülnek ennek is itthon) nettó 270 ért dolgozik. A párja mégsem hagyta el, ő 380 at kap, szintén bankár, csak nőként az. De gyanítom, hogy ha 500 at keresne, akkor megingatható lenne a kapcsolatuk, bár nagyon szeretik egymást. Azt viszont gyakran látom, hogy a nő keres 100 ezret, a férfi meg 250 et, a férfi tintázik és hetente veri a párját, van gyerek is. A nő mégsem válik el, holott minden héten kék-zöld foltos, mert a pénz túl nagy úr manapság.
2014. máj. 19. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
2,5 és 3 m között keresek havonta. A párom még nem dolgozik. Az ösztöndíjából és szociális támogatásból él, nem élünk együtt még. Nem zavarja a helyzet, de később szerintem is gondok lesznek, főleg hogy nem igazán szeretném őt eltartani. Legyen saját keresete.
2014. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugye neki 2-3 milliós keresetre csak akkor volna esélye, ha külföldön dolgozna valami eszement nagy mérnökként, vagy orvosként. Itthon soha nem fog ennyi keresni. Max akkor, ha te (ahol te dolgozol) nem kerítesz neki ott helyet magad mellett. Gondolom ezzel tisztában vagy.
2014. máj. 19. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem azt mondtam, hogy keressen ennyit, mint én. Csak azt írtam, hogy legyen saját munkája, ami extrát akar, azt fizesse saját magának. Pl. én járok rendszeresen golfozni, csak az ütőim 300 ezer körül vannak + a tagság, stb. Szerinted helyén való lenne, ha a páromtól várnám el, hogy ezeket nekem kifizesse? Szerintem nem. És most bármilyen más hobbit, sportot ideképzelhetsz a golf helyett.
2014. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze téged is lekörözhet simán, ha pl Gyurcsány havi nettó 7-8 millió forintját ő keresné meg, vagy ő lenne Vitézy Dávidka. De ugye ez azért abszurd. Ha csak az a feltétel, hogy dolgozzon és ellássa magát, akkor arany szíved van, hogy nem kérsz tőle nettó 5 milliós igazgatói állást.
2014. máj. 19. 18:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért, ki kér ettől többet? A közös dolgokat közösen vegyük meg, a többit, ami csak őt érinti pedig ő maga rendezze, ennyi az egész.
2014. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!