Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek egy ilyen semmien kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Eggyütt voltunk egy ideig, majd szakitott velem, arra hivatkozva hogy még nem tette túl magát a volt barátnõjén. nem sok idõ elteltével elkezdett irogatni, gondoltam csak szánalomból., de végül kinyögte hogy mennyire megbánta a szakitást. össze barátkoztunk, irt, hivott, találkoztunk, de csakis mint barátok. majd elhivott moziba aztám megcsókolt. azóta is találkozunk de mégsem vagyunk egy pár. ha felhoztam ezt a témát rögtön be rezelt és témát váltott. én szeretnék egy normális kapcsolatot de igy nem igazán mûködik. lenne más valaki de most ha randizok vele akkor az megcsalàsnak számit?
2014. jún. 6. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy neked ez nem fog menni és legyen csak barátság vagy teljesen hagyjon békén ez tőled függ, és akkor tudni fogja hogyan álltok
2014. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja ismerős helyzet. tudom a választ de lusta vagyok megírni elég késő van már.megyek aludni.
2014. jún. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2, azt leírtad, hogy lusta vagy leírni a választ, de a választ nem írtad le? xD Őrült vagy! Szóóval legközelebb kapd el a grabancát a srácnak. Ez így nem kóser. De komolyan.
2014. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!