Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavarna benneteket, ha a srácnak akivel összejöttetek sűrű és erős szőrzete van tetőtől talpig? Váló ok lehet részetekről?

Figyelt kérdés

Elég erős szőr problémám van, ami miatt elég gátlásos is vagyok nők terén. Alapjáraton nem zavarna a szőr, na de ennyi... A legjobban a háton, vállon, felkaron zavar, amit gyantáztatok is, a többi helyen is zavar, de azzal együtt tudok élni. Rendben, hogy gyantáztatom ezeket a területeket és, hogy a szőr az férfias, de részetekről váló ok lenne a tudat, hogy a pasi alapesetben úgy néz ki, mint egy jeti?


Értelmes válaszokat írjatok legyetek szívesek, és írjátok mellé a korotokat is, köszönöm.



2014. jún. 18. 12:42
1 2
 11/16 anonim válasza:

Az első vagyok..

És nem viccnek szántam,hanem mert így gondolom!!

hagy legyen már saját véleményem és ahelyett hogy másokat oktatsz ki,menj el szemészhez! úgy látszik 30-on túl a szemed sem az igazi!

2014. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


1-es: Nyugi, én nem vettem viccnek a válaszod. Őszinte válaszokat vártam, várok. Ebbe beletartozik a negatív is. Csupán érdekel, hogy hogy álltok a dologhoz.


Gondoltam, hogy megjelenik 1-2 troll, de belefér, nem sértődtem meg.


Felesleges 2-3 millióm nincs "végleges" szőrtelenítésre, így marad a gyanta. Ami nem gáz, mert már évek óta nyúznak, megszoktam, de a teljes testet nem vállalnám be, elég a fent említett területek, amik leginkább zavarnak.


A "Nem minden a felszín" bullshitet hagyjuk... Ez kb. olyan, mint "nem a méret a lényeg (kivéve ha kicsi)". Persze, nem minden a felszín, de azért van egy minimum. Pl.: Sok lány, nő nem tolerálja, ha valaki nagyon szőrös. Érthető, nem mindenkinek, ugyan olyan az ízlése... Ezzel én is így vagyok, mert eléggé válogatós vagyok, de inkább a belső értékekre, mint külsőre (persze, mint írtam van egy minimum szint amit meg kell ütnie). Pl.: Az egyik munkatársammal (akkor még új dolgozó volt) elég jóba lettünk, sokat beszélgettünk, egész jól összeillettünk, angyali teremtés volt, pedig külsőre nem volt a zsánerem, szép arc, de elég "duci" volt, szóval nem ez fogott meg benne. Kezdtem beleszeretni, ő is belém, neki akkor volt komoly kapcsolata, amit, ha kitartóbb lettem volna otthagyott volna értem, de nem emiatt lett vége a dolognak... Nem tudom mi miatt, de kezdet megváltozni a viselkedése, személyisége. A kedves lányból egy rosszindulatú, trágár lány lett, és a viselkedése számomra már vállalhatatlan lett. Talán csak egy álarcot mutatott, amíg ki nem ismerte magát az új helyem? Nem tudom...


Ne veszekedjetek, nem vezet sehova... Szeressük egymást gyerekek... :D

2014. jún. 18. 23:03
 13/16 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Kedves első, ha nem viccnek szántad, akkor elnézést. Nekem úgy jött le, hogy a "hatalmas probléma" az gúnyos kifejezés, mivel írhattad volna, hogy pl. nagyon nem tetszik, hogy szerinted gusztustalan, vagy szerinted/neked probléma. Elég sok a troll ezen az oldalon, és három szó alapján ezek szerint félreértettem a szándékodat. Aminek semmi köze nincsen semmilyen szemészeti problémához. Sem ahhoz, hogy nem lehet véleményed.

Egyébként pedig szerintem piszkosul nem szép dolog valakinek a korára mutogatni, és azt hiszem, joggal kapom fel a vizet, ha megkapom, hogy egyrészt eláshatom magam, mert 30 év felett itt merek írni valamit, másrészt meg menjek szemészhez. Holott veled szemben nem is írtam többet, mint hogy "nagyon vicces vagy", amiben nem tudom, mi a kioktatás, és még csak nem is volt olyan bántó, mint amit te írtál nekem. És amit írtam, azért írtam, mert ha valakinek kevés az önbizalma egy bizonyos kérdésben, és erre még gúnyolódnak is rajta, az szerintem förtelmes dolog.

De látom, hogy a kérdező tudja a helyén kezelni a negatív kritikákat és még a trollokat is. Amit neki írtam, én jó szándékkal írtam.

2014. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Te is páwa gyerek vagy, vagy yolo vagy mi?


Körülöttem minden férfinak szőrös a háta, és egyiket sem zavarja. Én néha megmondom a bnőmnek hogy kapja le géppel, aztán heló! Soha egy nő sem mondta még hogy zavarja a szőr. Tetőtől talpig szőrös vagyok, soha nem gyantáznám. Max elektromos borotvával nekimegyek nyáron. A többi a kis búzáknak és cicababáknak való!


Ja, és irigyellek egyébként hogy ebben a gazdasági, erkölcsi, és politikai fertőben amiben élünk, a legnagyobb gondod hogy nő-e szőr a hátadon, vagy sem!

2014. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na ezt megkaptam... :D
2014. jún. 20. 12:16
 16/16 anonim válasza:

Szerintem akkor férfi egy férfi, ha van rajta szőr, de ha inkább egy macihoz közelítene, mint egy emberhez, akkor az már valószínűleg zavarna (abban az esetben, ha nem is foglalkozik a dologgal, tehát ápolatlan kinézete van). Egyáltalán nem lenne számomra váló ok, hogyha a "pasi alapesetben úgy néz ki, mint egy jeti".

22/L

2014. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!