Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavarna benneteket, ha a srácnak akivel összejöttetek sűrű és erős szőrzete van tetőtől talpig? Váló ok lehet részetekről?

Figyelt kérdés

Elég erős szőr problémám van, ami miatt elég gátlásos is vagyok nők terén. Alapjáraton nem zavarna a szőr, na de ennyi... A legjobban a háton, vállon, felkaron zavar, amit gyantáztatok is, a többi helyen is zavar, de azzal együtt tudok élni. Rendben, hogy gyantáztatom ezeket a területeket és, hogy a szőr az férfias, de részetekről váló ok lenne a tudat, hogy a pasi alapesetben úgy néz ki, mint egy jeti?


Értelmes válaszokat írjatok legyetek szívesek, és írjátok mellé a korotokat is, köszönöm.



2014. jún. 18. 12:42
1 2
 1/16 anonim válasza:

igen,hatalmas probléma.

20/L

2014. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

ugyanitt: új, alig használt gyanta csíkok eladóak!

Üdv

Chewbacca

2014. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Dehogyis :)
2014. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem azért csak gyantáztassál, vagy szőrteleníts végéegesen
2014. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyon viccesek vagytok. Kérdező, eredetileg én nem akartam válaszolni, mert már 30 feletti nő vagyok, csak azért akadt meg a szemem a kérdéseden, mert a párom, amióta ismerem, azon kattog, hogy hogy lehet egy ilyen szőrös pasit szeretni, mint ő. :) Amúgy nem is extrém szőrös szerintem. Meg nekem tetszik is a szőr egy pasin. Persze, van egy határ, ami fölött nem tetszene, de ha karban tartod magad, és leszeded ott, ahol téged illetve a barátnődet zavarná, akkor szerintem értelmes lánynak nincs gondja azzal a tudattal, hogy alapból mondjuk sokkal szőrösebb lennél. Gondolj bele, manapság divat a szőrtelenség, egy csomó lány van, akinek csak a teljesen csupaszra leszőrtelenített srác tetszik, őket sem zavarja az a "tudat", hogy alapból a barátjuk sokkal szőrösebb lenne.
2014. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A "vicceseket" az első kettőnek szántam.
2014. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
köszönöm, hogy viccesnek tituláltál, szerintem valóban humoros volt:) Ha majd 30 felett is itt fogok pötyögni, akkor kérlek szólj rám, hogy ássam el magam!
2014. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért, 30 felett tilos az internet? Netán a gyk? Tudod, én például azért szoktam itt pötyögni, hogy segíteni próbáljak az embereknek azzal, amit egy témáról tudok vagy tapasztaltam. Ellenben veled, aki csak szórakozásból jár ide, és önző örömét leli mások froclizásában. Empátia nulla. Nyugodtan eláshatod magad akár most is.
2014. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
akkor kérdezd már meg nagy okos a kérdezőt, hogy ki segített neki? Tudod nem minden a felszín...
2014. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Lehet, hogy fiatal vagyok, de azért válaszolok.

Nekem nem tetszik a túlzottan szőrős férfi. Elég nehéz lehet neked, ha rosszul érzed magad emiatt, de hát senki sem tökéletes. Járj el gyantáztatni, azzal te is jobban érzed magad, és szívesebben is ismerkedsz hölgyekkel. :)

16/L

2014. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!