Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ti hogy döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Szóval, van 1 fiú aki nekem nagyon tetszik és szerintem én is neki, ő ilyen sulijópasija feeling, és nagy nőcsábász és lehet velem is csak szórakozik


De van egy másik pasi is akit biztosan tudom h járna velem, de ő nem néz ki olyan jó, szóval nem fogott meg de viszont kedves...


Tudom hogy a belsőt kell nézni nem a külsőt, de nekem mégis az a pasi jön be (amelyik jobban néz ki)


Szerintetek mit tegyek? járjak az utóbbi pasival vagy inkább próbálkozzak az előbbivel ?:S


2010. jan. 2. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd meg mind a kettőt, h milyenek is valójában és utána döntsd el:)18/L
2010. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

kicsit tanild meg értékelni a dolgokat. mi a fontosabb? hogy az egész suli téged irigyeljen, miközben mondjuk unod a menő pasid ostoba szövegét, meg azt, hogy le se sz.r téged, vagy azt h bármikor dobhat egy másikért, mert 200an állnak sorba utánad? ja és ráadásul még csak nem is biztos, h tetszel neki...

vagy inkább egy olyannal lennél együtt, akire támaszkodhatsz is, aki nem önző, figyel rád, megért téged... és hidd el, ha beleszerettél a belsőbe, őt fogod tartani a leghelyesebb pasinak a földön :)

2010. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az első nagy valószínűséggel hamar dobni fog.A második viszont valószínű h szeretni fog és megbecsülni.

Neked kell eldöntened h mit akarsz.

1.Hencegni a barátnőknek hogy jártál vele aztán pofára esni.

2.Összejössz valakivel aki valószínű tényleg fog szeretni és nem csak kihasznál.

De előtte gondold át h a 2. pasit tudnád e tényleg szeretni mert az h összejössz vele aztán rájössz egyáltalán nem jön be és dobod nem jó.

2010. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

megismerem mind a kettőt és utánna döntök...:)

2010. jan. 3. 00:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó dolog a nem alvás. :D

Ha az elsőt választod, akkor 1-2 hónapig veled lesz, aztán helló. Legalábbis a statisztika ezt mondja.

Ha a másodikat, akkor ha sikerül belé szeretned talán megtaláltad az igazit. Ő biztosan szeret már téged.

Ha egy kicsit bővebben jellemeznéd őket, akkor talán többet segíthetnénk, de ez a te döntésed.

2010. jan. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1-2 hónapig? Nem... 1-2 hétig...

Nekem mindenképpen a 2. főleg mivel ismertem ilyen srácot, mint az 1., de mivel nem volt más a láthatáron, ráhajtottam. Amikor már nagyon-nagyon közel álltam hozzá, hirtelen teljesen elutasító lett... ez persze lehetett az én hibám is.

szal én a 2.at választanám a helyedben.

2010. jan. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


hát az első: minden csaj belé van esve...egy kicsit egosita de nem durván xD csak hülyéskedik...de amúgy vicces meg jófej...


a második: ő ilyen jófiú, és nem jön be túl sok csajnak, ő is jófej meg kedves

2010. jan. 3. 19:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elsőnél még mindig ott a veszély, hogy egyszer összejöttök, aztán otthagy egy másik csajért, vagy csak mert 1 éjszakára kellettél neki.

A második meg azért mert nem jön be minden csajnak, de neked bejön, ha csak egy kicsit is, akkor ink őt válaszd.

Tuti nem fog otthagyni és, ha tudod, hogy járna veled akkor valószínű, hogy szeret is.

2010. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jan. 4. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Leszopod mindkettőt, s ők döntenek, na?
2010. jan. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!