Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig felveti, hogy találkozzunk de sosem jön össze?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik es mondja hogy én is neki. Szoktunk dumálni facen meg egy varosban lakunk. Mindig mondja, hogy majd valamikor elmehetnénk sétálni vagy bármi más de nem szoktunk konkrét időpontot megbeszélni. Ha meg igen akkor valami mindig közbe jön és nem értem miért. Ha nem akarna találkozni akkor miért írna ilyeneket? Segítség :D

2014. jún. 9. 18:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Persze hogy megmondtam neki..de azért gondolhatjátok milyen para volt, h ki tudja milyen gnóm ül a monitor másik oldalán..én meg egy csomó mindent megosztottam vele..meg stb...nagyon kis naiv voltam :Dplusz szeretet éhes..


Ha ismered akkor nem áll fenn ilyen dolog, DE az ördög sosem alszik..szóval próbáld csak minél hamarabb össze hozni azt a randit élőbe :P

2014. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Gnóm xd

De hogy? Nem akarm raeroltetni magamat en mar tisztan megmondtam neki h latni szeretnem mar csak rajta all a dolog... De nem ertem miert nem lep. :\

2014. jún. 9. 19:01
 13/20 anonim ***** válasza:

Mert egy gnóm Ő is...:D


De komolyra fordítva, én azért aggódnék egy kicsit, hogyha élőbe nem akarna velem találkozni. Nem akarlak megbántani, sztem aranyos lány lehetsz, de nem lehet h pl. élőbe nem akar felvállalni vagy hasonlók? Legyél vele egyenes és kérdezz rá h mit is akar..nem vagy Te játékbaba :)

2014. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az a baja h nem akar komoly kapcsolatot.. :\ de tudja h en meg az a tipus vagyok aki meg nem megy bele egy ejszakasba. És lehet h fel attol h ha talalkoznk akk tobb lehet ebbol de akkor mi a francert irja h talalkozzunk?? :D kikeszulok annyira erthetetlen a srac
2014. jún. 9. 19:11
 15/20 anonim ***** válasza:
Egy találkozás miatt még nem kell komoly kapcsolatnak kialakulni..sőt..barátkozni is lehet, szóval nem tudom mitől fél..Talán ha egy picit hagyod nyugizni és mondjuk alattomosan arra kényszeríted h élőbe beszélgessetek hajlandó lesz rá..mert érdekled! Próbáld hogy mi történik hogyha nem írsz neki!! Keres magától? Megkérdezi h mi történt veled? Stb..kíváncsi lesz egyáltalán RÁD? érted mire gondolok....:)
2014. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Jól van. Azt hiszem eltűnök akkor egy kis időre ;) köszi szépen!! :)
2014. jún. 9. 19:26
 17/20 anonim ***** válasza:
Nm..Hajrá!!!!!;)
2014. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
ez engem is érdekelne mert velem ugyanez a helyzet,már találkoztunk de már 2x is lemondta mert,hogy papájának szülinapja van,a legjobb barátommal most szakított a csaja..na és?! máskor nem tudjátok megbeszélni.. ._." hány éves vagy?:)
2014. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

19 :)

Hat igen valami folyton pont akkor koubejon :/ :D

2014. jún. 11. 02:04
 20/20 A kérdező kommentje:
Közbe*
2014. jún. 11. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!