Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig felveti, hogy találkozzunk de sosem jön össze?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik es mondja hogy én is neki. Szoktunk dumálni facen meg egy varosban lakunk. Mindig mondja, hogy majd valamikor elmehetnénk sétálni vagy bármi más de nem szoktunk konkrét időpontot megbeszélni. Ha meg igen akkor valami mindig közbe jön és nem értem miért. Ha nem akarna találkozni akkor miért írna ilyeneket? Segítség :D

2014. jún. 9. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az van a gép mögött akit te gondolsz....tapasztalatból beszélek!! XDXD
2014. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De ismerem mar bulikban összefutottunk nem kamu profil nem ez a probléma :\ meg mar véletlen összefutottunk csak direkt nem jön össze :D
2014. jún. 9. 18:17
 3/20 anonim ***** válasza:
1. TE vagy az, te hülye bu zi XD??
2014. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Itt meg mi történik?? XDXD
2014. jún. 9. 18:19
 5/20 anonim ***** válasza:

1-es vagyok! Hát szerintem össze keversz vkivel..de nem tudhatod :D:D:D...minden esetre lány vagyok (vagy nem ..:D) és a fiúkat szeretem ( vagy nem is tudom..XD)

26 éves vagyok..(vagy amennyit akartok :D)

2014. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez meg mi volt? O.o xDD na de valaki nem tud a kérdésre válszolni? :)
2014. jún. 9. 18:30
 7/20 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ki ő, csak azt akartam ezzel elérni, hogy elmesélje a történetét XDD
2014. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Feladom xd
2014. jún. 9. 18:44
 9/20 anonim ***** válasza:

jaaaah..hát beszéljél magyarul!! :D Szívesen megosztom veletek..már csak nevetek rajta, de akkor nagyon rossz volt :(:( :D


Szóval csomó ideig beszélgettem egy sráccal, akit előtte nem ismertem csak képeket mugatott magáról (persze..magáról :D)..közbe megosztottuk egymással a családi gondokat meg stb...Először nem vettem komolyan, mert csak egy lelki szemetes volt nekem aki jól néz ki :D (már itt le kellett vna esni h kamu)..aztán szerelmes lett belém..én is a szavaiba ..de vhogy mindig közbe jött vmi, amikor találkozni akartunk! És..én ..mint az internethez naggyon értő NŐ..véletlen megtaláltam facen a képek eredeti tulajdonosát..:D..aki am sík buta srác volt, és gőze se volt ki vagyok...Röviden ennyi..lehet nevetni XDXD

2014. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azta :O hát sajnálom :\ és megmondtad neki h tudod vagy csak szimplán nem reagáltál többet?

De mondom en ismerem eloben az illetot...xd

2014. jún. 9. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!