Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nincs esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs esély?

Figyelt kérdés

14/F vagyok, megtetszett egy lány és megismerés nélkül beleszerettem. FB-n beszéltem vele pár szót és végül elmondtam neki, hogy szeretném, ha eljönne velem fagyizni (NEM! nem ott akartam elhívni, de végül is el kellett mondanom neki), azt mondta, hogy nem, mert nem ismer és van fiúja (a fiú ügyben kamuzott, végül kiderítettem).

Majd ma élőben végre lett lehetőségem megkérdezni (-Helló. -Helló. -Biztos nem akarsz eljönni fagyizni? -Biztos. -Oké.), mivel eléggé izgultam és féltem nem mertem semmi értelemeset válaszolni rá, pedig kellett volna, legalább rákérdeznem, hogy miért nem (szerintem)...

Most elhívni mégegyszer már hülyeség lenne, de így olyan sz*r...

Ő egyébként 12 éves, de meglepően önálló...


2014. jún. 3. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Fél a fagyizástól hívd el inkább a játszótérre hintázni .Tudom h.szar mert nem tudod mit találj ki .Deritsd ki hogy mihez lenne kedve .
2014. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
beszelgess vele eloben es ha mar jol elvagytok kerdezd meg megint. udvarolj neki mielott elhivod :)
2014. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!