Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolja a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a barátnőm, hogy engedélyt kell kérnie tőlem? Hogyan értessem meg vele, hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy van egy fiú, akivel mindketten jóban vagyunk. Ez a fiú még jónéhány hónapja járni akart velem, erről tudott a barátnőm is. Visszautasítottam mivel nem éreztem, hogy szükségem lenne egy pasira csak mert ott a lehetőség. De azóta is barátok vagyunk, szóval gyakran találkozunk. Most viszont a barátnőm akar járni ezzel a fiúval. Mikor ezt elmondta nekem megkérdezte, hogy nem bánom-e. Mondtam neki, hogy persze, járjanak csak engem úgy nem érdekel a srác. De azóta is (több hete), kérdezgeti, hogy akkor biztos nem gáz-e, tényleg rendben van-e így, stb. Továbbra is csak azt tudom mondani neki, hogy nem. Durvábban nem akarom mondani, mert abból az látszana, hogy talán tényleg zavar. Szóval nem tudom, hogy mit vagy hogyan mondhatnék neki.

2014. jún. 2. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A faszi beszélt a csajjal, hogy tudja meg, van e esélye nálad. A csaj most próbál egy olyan választ kiszedni belőled, hogy esetleg zavar téged, ha a fiú mással jön össze. Nem lehet, hogy ez a helyzet?
2014. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen korrekt a barátnőd! :) Mondd el neki, hogy nem szükséges többször kérdezgetnie tőled, mert elsőre is elmondtad, hogy nem gáz. :)
2014. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond ugyanúgy kedvesen mosolyogva.
2014. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1., nem hiszem. Látom rajta, hogy kedveli, meg már randiztak is párszor. Az lehet a baj h én még mindig sokszor találkozom a sráccal? Barátilag tényleg imádom, nagyon jól el tudok vele lenni, nem szeretném, ha megromlana a barátságunk. De ha ez meggyőzi a barátnőmet akkor kicsit visszaveszek magamból. Ez megoldás lehet?
2014. jún. 3. 00:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Szandi, nem teszik a barátnőd szóval tárgytalan.
2014. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az egyes kicsavart egy elmélet, nem jutott volna eszembe.

ez a jóban levés barátilag nekem MINDIG gyanús. én is voltam már jóban barátilag, persze a tiéd biztos egész más. egy bolygón élünk, ez van.

2014. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok: igen, elég kicsavart, de velem már megesett, gondoltam hátha..
2014. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó tudni!
2014. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!