Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma talalkozom egy lannyal du....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma talalkozom egy lannyal du. Elmondtam neki hogy mit erzek iranta mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Irtam neki hogy hogy erzek iranta es irta h nagy edes vagyok..aztan kerdeztem hogy talalkozunk e delutan..aztmondta hohy sok a dolga otthon de majd meglatja.szerintetek hogyan csinaljam?Megcsokoljam vagy ne?Nagyon szerelmes vagyok bele es nem szeretnek elsietni semmit:)
2014. jún. 1. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Türelem! Mondjuk egy hét múlva elhívhatnád moziba vagy randira, addig próbáld meg megismerni kicsit. Sok sikert! :-)
2014. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csókold meg, és kicsit képzeld bele magad az ő helyzetébe. Valószínűleg neki nincsenek ilyen komoly érzelmei irányodban, szóval ne támadd le. Se verbálisan, se tettekkel. Szóval csak higgadtan, először csak ismerkedjetek. Főleg, hogy ki tudja elmegy-e egyáltalán.
2014. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha azt írta hogy sok dolga van meg stb akkor egyáltalán nincs kedve veled találkozni úgyhogy ezt a csajt már elbuktad :)
2014. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszik az optimizmusod de véleményem szerint ne számíts ma semmilyen találkozóra, ez tipikus lerázós szöveg.
2014. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De egyebkent nemhiszem, h lerazni akart..mert azt irta h tanulnia kell..de tenyleg sokat szokott
2014. jún. 2. 07:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Lett meg egy baratom....zsiiiiirrrrr
2014. jún. 2. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!