Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyivel több magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel több magányos és szűz srác lenne, mint lány, hogy ha olyan kérdés van, hogy miért nem volt még párom 25 körül vagy a felett, akkor 10 ből 9 ilyen kérdés biztosan fiúról szól és nem lányról? Vagy csak lány nem panaszkodik?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 07:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

11-es válaszoló vagyok, amit meg a vonzalomról írsz kérdező teljesen téves. Ilyen alapon minden pasihoz ami megüti a szintet vonzódnom kéne, de ez nem így működik. Ez szubjektív, utasítottam már vissza mások által álompasinak mondott embert a személyisége miatt.

Az anyagiak és a külső egy dolog de a belső legalább annyira fontos. Egyik sem működik a másik nélkül, ha valakinek a belseje vonz a külseje nem abból lesz barát. Akinek a külseje vonz a belseje nem abból meg semmi. Nálam.


Szidod itt a válaszolókat, hogy miért biztatjuk az embereket arra hogy ne adják fel. Szerinted mit kéne mondanunk? Csak mert szerintem meg kell tanulni kitörni a körből az ilyen sikertelen embereknél azt látom a legnagyobb hibának, hogy saját magukat se szeretik és tisztelik pedig az fontos lenne. Az ember inkább választ egy önmagával rendben lévő kiegyensúlyozott társat mint egy önutáló, önértékelési gondokkal küzdő valakit.

2014. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15-ös válaszoló szerintem nem volt bunkó, csupán rávilágított (a szerintem egyébként logikus felvetésre) hogy - ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye - mondás igazságára. Ok hogy az emberek különböznek de ha minden lány elutasít egy pasit ott a pasival is lehetnek gondok nem?
2014. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Jav: Az ember inkább választ egy önmagával rendben lévő jóképű és tehetős kiegyensúlyozott társat mint egy önutáló, önértékelési gondokkal küzdő ronda, nincstelen valakit.
2014. jún. 1. 15:54
 24/25 A kérdező kommentje:
Igen, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz hülye. De ha a pasi csúnya (ugye nem jóképű, tehát nem tud úszni a kacsa szindróma), attól még a víznek meg kellene engednie, hogy megpróbálhasson úszni benne (adhatna a lány egy esélyt, hogy megmutassa az értékeit, hogy lehet vele tervezni), nem pedig óriási hullámokat támasztani az úszó (próbálkozó) emberrel szemben. Így is nézhetjük, ezen perspektívából. De ti könyörtelenek vagytok.
2014. jún. 1. 15:57
 25/25 anonim ***** válasza:
70%

Igen, persze a mi kegyetlenségünk...

Amúgy én is így voltam vele, hogy adjunk esélyt a dolognak mutassa meg az értékeit, eredmény 3 vacak kapcsolat. Adtam egy esélyt a dolognak, megmondtam korrekten, hogy mit érzek persze a pasik belém zúgtak bennem meg nem alakult ki semmilyen érzelmi kötődés. Végső soron rosszabbul jártak mintha nem is lett volna semmi. Hiába szépek a belső értékek ha külsőre kicsit sem vonz nem tudok beleszeretni valakibe. Akkor meg minek pazaroljam az ő és a saját időmet? Több fájdalommal jár ha ilyenkor hitegetek valakit vagy ááá próbáljuk meg hátha. És félreértés ne essék nem vagyok elszállva magamtól, és bár nem vagyok az együttérzés egyetemes megtestesítője nyomós ok nélkül nem bántok másokat.


Ami viszont a lényeg lenne, hogy a csúnyaság - szépség relatív. Ami tetszik az egyiknek nem tetszik a másiknak. Azért kell nem feladni, hanem próbálkozni, mert előbb-utóbb lesz valaki aki nem rondának látja (persze ehhez nem árt ha magát sem akként tálalja).

2014. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!